K. Chojniak: Frustratów nie brakuje

Strefa FM Sobota, 24 marca 201278 11012
- Frustratów nie brakuje - takimi słowami prezydent Krzysztof Chojniak odniósł się w piątkowym programie "O tym się mówi" do zarzutów stawianych mu przez Piotrkowską Inicjatywę Obywatelską, która zarzuca władzom miasta m.in., że pieniądze publiczne są wydawane niegospodarnie i rozrzutnie, a dług miasta rośnie w niepokojącym tempie.

- Frustratów nie brakuje - takimi słowami prezydent Krzysztof Chojniak odniósł się w piątkowym programie "O tym się mówi" do zarzutów stawianych mu przez Piotrkowską Inicjatywę Obywatelską, która zarzuca władzom miasta m.in., że pieniądze publiczne są wydawane niegospodarnie i rozrzutnie, a dług miasta rośnie w niepokojącym tempie.
- Każdy ma prawo do wygłaszania własnych opinii. Zdaję sobie sprawę, że jest pewna grupa ludzi sfrustrowanych, zawiedzionych, takich, którzy potracili pewne wpływy, możliwości czy stanowiska. Ludzi, którzy chcieliby realizować pewne interesy w mieście niekoniecznie zbieżne z interesami przeciętnego mieszkańca Piotrkowa. Ja jako prezydent jestem zobowiazany do tego, aby pomagać wszystkim, między innymi przedsiębiorcom czy tym, którzy zajmują się działalnością społeczną i dbać przede wszystkim o to, aby w mieście te szeroko rozumiane interesy miasta (w tym szarego mieszkańca) były przestrzegane i zapewnione- mówi prezydent.

 - Zamiast się spierać powinniśmy razem działać na rzecz tego miasta - zaapelował na antenie Strefy FM Krzysztof Chojniak.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (78)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Gość ~Gość (Gość)04.04.2012 20:25

Dlaczego link nie działa? ...
Ha-naiwny jestem , bo zadaje takie pytania!
Nie może działać bo jeszcze rządzi w naszym Piotrkowie wszechmocny cesarz !

00


zet ~zet (Gość)28.03.2012 22:55

"BLEKI" napisał(a):

link nie działa

00


zet ~zet (Gość)27.03.2012 21:53

"jestem-z-miasta" napisał(a):
Normalnie z tego powodu omijam centrum!

ja tak samo. jade robic zakupy tam gdzie parkuje za free bez problemu.
obejrzałem cąły ten wywiad. wychodzi na to ze garstka złych piotrkowian ubliza wspaniałej władzy ktora przeciez uczyniła maisto mlekiem i miodem płynace...
swoja drga jednak przeszedł ten debilny pomysł o dwoch rondach na krakowskim przedmiesciu... zakorkuje sie od elek skrzyzowanie.....

00


jestem z miasta ~jestem z miasta (Gość)27.03.2012 21:42

"zet" napisał(a):
niby jak pomaga przedsiebiorcom?? robiac im płatne strefy parkowania pod ich sklepami


Normalnie z tego powodu omijam centrum!

00


zet ~zet (Gość)27.03.2012 18:21

Cytuję:
aby pomagać wszystkim, między innymi przedsiębiorcom czy tym, którzy zajmują się działalnością społeczną i dbać przede wszystkim o to, aby w mieście te szeroko rozumiane interesy miasta

niby jak pomaga przedsiebiorcom?? robiac im płatne strefy parkowania pod ich sklepami czy dowalajac wieksze podatki od nieruchomosci?? a moze wspierajac koscioły?? czy moze zatrudniajac asystentów?? nie kojarze zadnego dzialania prezydenta i jego bandy nieudaczników majacego na celu rozwoj przedsiebiorczosci w PT.

Cytuję:
Ludzi, którzy chcieliby realizować pewne interesy w mieście niekoniecznie zbieżne z interesami przeciętnego mieszkańca Piotrkowa

ale to pan prezydent mowił chyba o sobie i swojej ekipie?? bo pasuje jak ulał.

tu macie wywiad . od 14 minuty nasz gwiazdor
Komentarz był edytowany przez autora: 27.03.2012 18:33

00


mirka ~mirka (Gość)27.03.2012 09:46

Po urzędzie krąży informacja, że podobno CBA przesłuchiwała kogoś od przetargów.Może macie coś więcej na ten temat?

00


ares1 ~ares1 (Gość)26.03.2012 12:52

"urzednik" napisał(a):
I jest mi przykro że wtóruje temu kościół


A Ty jakbyś dostawał takie profity nie wtórował byś?!Bo jakoś mi się wierzyć nie chce!

00


urzędnik ~urzędnik (Gość)26.03.2012 12:42

To co się dzieje w Piotrkowie jest idealnym przykładem na anty-demokrację.Człowiek który określa się jako prawicowy, obsadza kluczowe stanowiska w urzędzie,spółkach gminnych,i instytucjach gminnych samym betonem komunistycznym i łobuzerją miejską po to tylko żeby istnieć.I jest mi przykro że wtóruje temu kościół-WSTYD i HAŃBA!!!

00


Mała Małaranga26.03.2012 11:46

"Mala" napisał(a):
Nie posiadam naszej pięknej TV.


A na stronę UM rzadko zaglądam.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat