Jazz na Starym Mieście w Piotrkowie

ePiotrkow Wtorek, 07 sierpnia 20180 2394
Stowarzyszenie Loża Kulturalna Stare Miasto zaprasza na koncert Janusza Mackiewicza - Kent Sangster Quartet. Muzycy wystąpią w piątek (10 sierpnia) w pubie Skyy przy Rycerskiej 8 na Starym Mieście, początek o godz. 20.00. Wstęp wolny.

Janusz Mackiewicz – Kent Sangster Quartet tworzą muzycy, którzy przyjaźnią się od wielu lat i współpracują ze sobą w różnych formacjach. Łączy ich pasja do kreowania własnych wizji otwartych form muzycznych, jazzowych współbrzmień harmonicznych oraz zamiłowanie do akustycznego brzmienia instrumentów. Program koncertu to oryginalne kompozycje własne i wybrane utwory wielkich kompozytorów światowego jazzu.

 

Skład zespołu: Janusz Mackiewicz – kontrabas Kent Sangster (Kanada) – saksofon Dominik Bukowski – wibrafon Arek Skolik – perkusja.

 

 

 

 

(materiały: ODA Piotrków) 


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat