ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Ile możesz zaoszczędzić, porównując oferty pożyczek

Czwartek, 17 maja 2018 791
Jak zapłacić mniej za pożyczkę? Być może zdziwisz się, że wiele zależy od Ciebie. Wystarczy kilka minut zaangażowania i w kieszeni zostawiasz tak potrzebną gotówkę. Dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić w niezwykle prosty sposób.

Pożyczki na różne okazje

Pożyczki bywają świetnym rozwiązaniem na załatanie drobnych dziur w domowym budżecie, ale zawsze trzeba je brać z głową. Nie ma miejsca na przypadkowość, bo ta słono kosztuje. Firmy proponują wiele rozwiązań, a finalnie wszystko rozbija się o kwestie spłaty. Czy na pewno uda Ci się nie wpaść w spiralę zadłużenia? Jeżeli pożyczka będzie tania – a więc nisko oprocentowana – na pewno łatwiej będzie ją spłacić.

Pożyczkę, którą otrzymuje się bez zbędnych formalności, można przeznaczyć na dowolny cel. Zasilić budżet wakacyjnego wyjazdu, wyremontować pokój, kompleksowo naprawić samochód. Życie kosztuje, a nasze przychody nie zawsze okazują się wystarczające. Dlatego tak ważna jest umiejętność pożyczania z głową, aby na pewno oddać zobowiązanie i nie pogłębić swoich problemów.

Na szczęście rynek pożyczkowy jest bardzo szeroki, działają na nim zarówno powszechnie znane, jak i niszowe firmy, które oferują coraz nowocześniejsze rozwiązania, jak chwilówka przez Internet, na SMS, nawet w weekendy. Czymś najzupełniej powszechnym stało się szybkie załatwianie gotówki bez wychodzenia z domu. Strony w rodzaju chcepozyczke.com.pl są coraz popularniejsze, bo zwyczajnie interesują nas formy bezpiecznego, nowoczesnego, ale i korzystnego pożyczania pieniędzy.

 

Kto porównuje, ten oszczędza

Gdy bierzesz pożyczkę, uwzględniasz rozmaite kwestie, takie jak maksymalny czas spłaty, liczba rat czy przedział wiekowy dla klientów. Najważniejsze jest jednak to, czy kwota pożyczki odpowiada Twoim potrzebom. Oraz oczywiście ile za nią zapłacisz.

Dzięki antylichwiarskim ograniczeniom, maksymalna wysokość RRSO (Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania) nie może przekraczać kilkunastu procent. Jednak zwróć uwagę na to, że przy kwocie np. 2500 złotych nawet kilka procent robi różnicę.

Ranking chwilówek ratalnych chcepozyczke.com.pl powstał nie tylko po to, żeby szybko, syntetycznie prezentować najważniejsze parametry chwilówek, ale także w celu obiektywnego wskazania najkorzystniejszych ofert na polskim rynku. Jeżeli wybierzesz pożyczkę świadomie, oszczędzisz co najmniej kilkadziesiąt, jak nie kilkaset złotych. W sytuacji, gdy odkładasz na swoje plany i marzenia, to niebagatelne kwoty. Pamiętaj, aby nigdy nie podpisywać umowy w ciemno i zawsze decydować się tylko na sprawdzone, tanie pożyczki, po przeczytaniu każdego paragrafu i druczku umowy.


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat