Hanna Zdanowska murem za Marleną Wężyk-Głowacką

ePiotrkow Wtorek, 30 października 2018218 17351
Hanna Zdanowska, wybrana na urząd prezydenta Łodzi na kolejną kadencję, przyjechała do Piotrkowa Trybunalskiego, by wesprzeć Marlenę Wężyk-Głowacką przed II turą rywalizacji o fotel gospodarza trybunalskiego grodu.

Ładuję galerię...

Obie panie spotkały się z mieszkańcami (i dziennikarzami) w pobliżu piotrkowskiej hali targowej we wtorek (30 października) około 9.30. Zdanowska apelowała, by 4 listopada oddać głos na kandydatkę Koalicji Obywatelskiej, ponieważ jej zdaniem to najlepszy wybór dla piotrkowian. - Przyjechałam, by wesprzeć bardzo energiczną kobietę, która będzie w stanie podnieść Piotrków ze stagnacji, w którą popadł podobnie jak Łódź 8 lat temu. Nam dzięki determinacji i ciężkiej pracy udało się to zmienić. Jeżeli chcą państwo żyć w mieście, w którym można realizować swoje marzenia i z którego chcecie być dumni, warto podczas II tury wyborów podjąć właściwą decyzję - mówiła podczas spotkania z dziennikarzami. Dodała też, że bez względu na sympatie polityczne najważniejsze jest, by to mieszkańcy wybrali swojego prezydenta, dlatego tak istotny jest udział w wyborach jak największej ich liczby.

 

Po krótkich przemowach Zdanowska i Wężyk-Głowacka udały się na bazar przed piotrkowską halą targową, by zachęcać mieszkańców do głosowania na kandydatkę Koalicji Obywatelskiej. 


Zainteresował temat?

7

28


Komentarze (218)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)31.10.2018 10:47

PANI Marlena niestety powinna odejść... Po trupach do celu... Obiecuję złote góry bo chce wygrać.

146


gość ~gość (Gość)30.10.2018 15:14

No ja na obecnego prezydenta oddam głos pani prezydent Łodzi z całym szacunkiem nie jest dla mnie autorytetem.

178


Ludzie ogarnijcie się ~Ludzie ogarnijcie się (Gość)31.10.2018 16:48

Ludzie ogarnijcie się i przestańcie o tym pisać. Czy nie macie nic innego do roboty? Wygra ten na kogo zagłosuje większość wyborców. Po co opluwać jednego i drugiego kandydata jak i te wasze wypociny nie wpłyną na wynik wyborów w II turze.

23


nauczycielka ~nauczycielka (Gość)30.10.2018 22:10

BEDE, PIORYTETY, ALE TAK NA PRAWDE (to z 5 razy), ODBYŁA SIĘ DEBATA NA KTÓRĄ PAN NIE PRZYSZEDŁ (no to z kim się obyła?) -masę błędów językowych, żadnych konkretów. I przy okazji -czy kosmetyczki i sprzątaczki to gorszy sort? Proszę Pani, to jest nie do przyjęcia. Czy aby ukończyła Pani studia? Odnoszę wrażenie, iż mógł być problem ze zdaniem matury. Tyle w temacie debaty. Wstyd !

1710


gość ~gość (Gość)31.10.2018 11:29

Przecież wiemy że Piotrków to za małe miasto na jakieś zmiany, realna wysoka średnia wieku robi swoje. Młodzi stracili wiarę w to miasto, starym dobrze tak jak jest. Pozostało jeszcze wiele lat stagnacji tego miasta, osób które chcą coś zmienić jest za mało - pozostali ich nie rozumieją. Bo jak zwykła mrówka ma pojąć budowę drogi obok jej mrowiska?:)

37


gość ~gość (Gość)31.10.2018 11:09

Tak pojdzcie na Pana Chojniaka co zrobil dla młodych nic Pani Marlena pokazała jak się wzbogaca dzięki miasta i jego rada miasta wielka kpina. GŁOSUJEMY NA PANIĄ MARLENE

513


sergiusz ~sergiusz (Gość)30.10.2018 11:56

Ładna kobita ta Marlenka, ale w głowie pustka :( Jednak dzisiaj wiem, że Chojniak

2511


mhm ~mhm (Gość)30.10.2018 13:41

Pani Wężykowa niech się Pani nie ośmiesza i nie opowiada ludziom bajek. Słuchając co wyprawia Pani w debacie w Strefie FM jest żenujące. Jest Pani niepewna swoich słów bo one są próżnią jest Pani chamska, nerwowa bo się Pani boi. Niech sie Pani weźmie do roboty. Co Pani robi w szpitalu. Teraz Pani szuka ciepłej posadki w UM. Proszę się nauczyć mówić- co to są piorytety.

2511


małgoŃ ~małgoŃ (Gość)30.10.2018 15:28

Jakie TROLE jeśli komuś praca nie odpowiada przy Prezydencie lub gdzie indziej zawsze może zmienić ZAWSZE !!
Panie maurycy Pan chyba zgagę ma do Prezydenta NASZEGO bo czuć spokojniej ;)

98


gość ~gość (Gość)31.10.2018 08:58

Potencjalny wyborco jak chcesz jakichś usług to w Razem dla Piotrkowa jest specjalistka czyli pani Monika Tera radna z ramienia ugrupowania, dla którego ważne są wartości chrześcijańskie.

65


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat