Ferie zimowe w gminie Grabica

ePiotrkowRegion Czwartek, 08 lutego 20180 1258
W czasie zimowych ferii najmłodsi mieszkańcy gminy Grabica mogą uczestniczyć w wielu zajęciach organizowanych w szkołach, choć nie tylko. Szkoła Podstawowa w Szydłowie na drugi tydzień ferii proponuje zajęcia sportowe SKS - od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00 - 14.00.

Ładuję galerię...

Natomiast młodzież z Gimnazjum im. Marii Konopnickiej w Szydłowie może uczestniczyć w zajęciach z ekonomii, ucząc się przy okazji podstaw przedsiębiorczości. Kolejną alternatywą na spędzenie wolnego czasu - nie tylko podczas ferii - są zajęcia prowadzone w klubie sportowym Olimpix w Kamocinie. Mieszkańcy gminy, niezależnie od wieku, mogą przyjść w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 18.00 – 22.00 i skorzystać z wielu znajdujących się tam urządzeń. Obiekt dysponuje specjalistycznym sprzętem i ciężarami do ćwiczeń siłowych, a także strefą z bieżniami i rowerami stacjonarnymi oraz salą fitness. Siłownia jest bezpłatna, ale niczym nie różni się od obiektów komercyjnych. Poćwiczyć może każdy, kto przyjdzie z obuwiem na zmianę i strojem sportowym i z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Najmłodsi mieszkańcy gminy, dziewczynki i chłopcy w wieku 4-6 lat mogą zapisać się na warsztaty taneczne, które odbywają się w Kamocinie w każdy piątek o 18.00. Program zajęć oparty jest na elementach tańca nowoczesnego i akrobatyki. Młodzi adepci nie uczą się na siłę układów, ale dzięki ciekawym i urozmaiconym zajęciom psychoruchowym nabierają koordynacji, rozwijają wyobraźnie i pamięć, a przy tym tańczą i świetnie się bawią. Zajęcia są przygotowane i dostosowane specjalnie do wieku dzieci, które prowadzi uśmiechnięta i pełna pasji instruktor Karolina Bernacka.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat