Ekipa programu Nasz nowy dom pomoże piotrkowiankom

ePiotrkow Wtorek, 13 marca 201851 56050
Przy ul. Wroniej w Piotrkowie Trybunalskim mieszka pani Ania razem z córeczką Sarą. Trudne warunki mieszkaniowe nie pozwalają im na normalne funkcjonowanie. Los się do nich uśmiechnął. Do drzwi ich domu zapukała ekipa programu polsatowskiego Nasz nowy dom.
Udało nam się porozmawiać z gospodynią projektu realizowanego przez Telewizję Polsat, Katarzyną Dowbor.
fot. polsat.pl

Co zespół programu Nasz nowy dom planuje zrobić w Piotrkowie Trybunalskim?

Remontujemy mieszkanie w domku dwurodzinnym, zamieszkiwanym przez mamę i jej córeczkę. One bardzo tego potrzebują. Żyją teraz w trudnych warunkach. Nie bardzo mogę powiedzieć, co zostanie zrobione w ramach remontu, natomiast mam nadzieję, że widzowie obejrzą ten odcinek w telewizji. W tym momencie realizujemy 10 sezon programu, a odcinek z Piotrkowa będzie emitowany w pierwszej połowie maja. Rodziny w Piotrkowie już nie ma, dziewczyny są w tej chwili w jednym z warszawskich hoteli. Obie panie były bardzo zdenerwowane i niepewne czy rzeczywiście wejdziemy do domu i rozpoczniemy prace, ale po pierwszym szoku przyszły łzy wzruszenia i radości, a teraz jest już bardzo dobrze.

 


Kolejna edycja realizowana w jednej z największych stacji telewizyjnych w Polsce świadczy chyba o tym, że oglądalność programu jest spora?

Tak, bardzo się z tego cieszymy. Okazuje się, że Nasz nowy dom ogląda m.in. bardzo wielu młodych ludzi. Dochodzą nas słuchy, że bardzo go lubią i bardzo się przy nim wzruszają. To świadczy o tym, że mają wiele empatii dla drugiego człowieka. Cieszymy się z tego, bo ten program trochę wychowuje młodych ludzi w przeświadczeniu do tego, że warto pomagać.


Najczęściej w działania ekipy włączają się także okoliczni mieszkańcy.

Nie bardzo mogą pomagać w samej budowie domu, bo byłoby to niebezpieczne, ale rzeczywiście zajmują się np. uporządkowaniem terenu wokół domu. To, co dla nas jest naprawdę miłe to fakt, że dokarmiają naszą ekipę, która jest tym naprawdę zachwycona, choć dzięki temu chłopcy trochę nam tyją. To prawda, że każdy, kto ma coś wspólnego z rodziną, dla której wykonujemy remont, stara się dodać coś od siebie.


Zainteresował temat?

26

1


Komentarze (51)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)14.03.2018 01:43

A kto będzie projektował dom ?

09


gość ~gość (Gość)14.03.2018 08:31

Supersprawa,popieram

140


D&D ~D&D (Gość)14.03.2018 07:37

Nie jestem budowlańcem ale niektóre domy które oni remontują nadają się do zburzenia, np kiedyś był remont domu który nie miał izolacji od fundamentów, grzyb dosłownie zjadał ten budynek a oni 3 czy 4 dni zrobili remont i pozbyli się grzyba? Chyba że tylko pomalowali ściany żeby pod publiczkę było.
Może ktoś ogarnięty się wypowie....??

164


gość ~gość (Gość)14.03.2018 06:34

Super?cieszę się że decyzja jest pozytywna i prace trwają już. Szkoda ze Szlachetna Paczka nie podjęła tej mądrej decyzji tylko skreslili rodzinę a naprawdę ta pomoc jest potrzebna. Pozdrawiam obie panie i całą ekipę Nasz nowy dom i oczywiście sponsorów . Jesteście kochani wielcy?

181


Poker ~Poker (Gość)14.03.2018 05:55

Brawo , bardzo się cieszę żę kolejna rodzina będzie mogła żyć w normalnych warunkach .
To jet wspaniały program i tworzą go wspaniali ludzie .

170


gość ~gość (Gość)14.03.2018 02:44

Może Martynka Piotrkowianka go zaaranżuje

42


gość ~gość (Gość)13.03.2018 23:59

I tylko zastanawia jedno w takich sytuacjach...czy nie powinno pomóc państwo??? I dziękować telewizji, bo dzięki niej ktoś w końcu będzie miał godne warunki

83


gość ~gość (Gość)13.03.2018 22:25

Bardzo pożyteczny program. Serce ściska oglądając łzy wzruszenia tych ludzi dla których taki remont to jak wygrana w Lotka

90


jjjjj ~jjjjj (Gość)13.03.2018 21:51

Dejta dojść do władzy SLD to Ostrowski wszystko naprawi sam :D tak jak sam wychodzi na ulice i truje ludziom 4 litery z jego komunistyczną partią

53


m ~m (Gość)13.03.2018 14:46

Dziś było nagrywane.Widziałam jak jechałam do urzędu skarbowego.Ale szczerze pomyślałam o czymś gorszym,że coś się stało strasznego.A tu taka niespodzianka.Zastanawia mnie jedno w tym programie.Czemu ludzie, którym pomagają mają taki syf w domu.Rozumiem biednie,skromnie ale taki brud jak nie raz widzę to...szok.

261


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat