Dziwne znaki w lesie

ePiotrkowRegion Środa, 14 marca 20188 8352
W lesie, przez który przebiega droga Piotrków - Koło na drzewach pojawiły się dziwne znaki przedstawiające psy. Czego dotyczą?
fot. Agawa

- Są to znaki do szkolenia psów - wyjaśnia leśnik Paweł Kowalski. - Jest to układanie śladów tropowych dla różnych ras - dodaje.

 

Znaki można zauważyć w lesie na Wierzejach w Piotrkowie, a także dalej na odcinku do Koła.

 


Zainteresował temat?

6

0


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

szwagier jemioła ~szwagier jemioła (Gość)15.03.2018 18:04

A co tu się dziwić jak Szyszki w rządzie siedzą... :-))))))))

10


gość ~gość (Gość)14.03.2018 17:54

Kozacy bo mają broń, na gole łapy wyjdźcie do zwierzyny cwaniaczki w moro.

40


gość gośćranga14.03.2018 11:37

@Prawdziwy Polak myśliwi wiedzą co robią, w tak małych lasach interwencja myśliwych jest niezbędna by zachować równowagę. Jeśli chodzi o polowania to zwierzęta giną tam chwalebnie, jako wolne, upolowane przez drapieżnika. Wegetarianin pozdrawia

110


Prawdziwy Polak ~Prawdziwy Polak (Gość)14.03.2018 10:43

Uważajcie na spacerach po lesie przyległym do Wierzej i ścieżce rekreacyjno-edukacyjnej bo tam rządzą myśliwi z koła Leśnik, ambony co kilkaset metrów, polowania z nagonkami, codziennie słychać odgłosy strzałów w tym rejonie. Tak się bawi establishment biznesowy i urzędniczy W końcu ci nienajedzeni mięsożercy komuś zrobią krzywdę? Jak zresztą widać osoba postronna zerwie gałązkę to niszczy przyrodę, a myśliwi skórują -niszczą drzewa i jest wszystko cacy?

292


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat