Dni otwarte w zmodernizowanej Oczyszczalni Ścieków

ePiotrkow Środa, 29 października 201412 4794
W dniach 7-8 listopada odbędą się Dni otwarte zmodernizowanej Oczyszczalni Ścieków w Piotrkowie. Dzień wcześniej (6 listopada) Oczyszczalnia zostanie oficjalnie otwarta, a w uroczystości udział wezmą władze miasta oraz zaproszeni goście.

Oprócz zwiedzania zmodernizowanych obiektów piotrkowskiej oczyszczalni, obejrzeć będzie można wystawę fotograficzną „Oczyszczalnia kiedyś i dziś”, prezentującą jak zmieniły się poszczególne elementy i obiekty oczyszczalni w wyniku przeprowadzonej inwestycji. Ponadto, na zminiaturyzowanym planie oczyszczalni będzie można dowiedzieć się i zobaczyć jak przebiega proces oczyszczania ścieków.

Wszystko to czeka na zwiedzających 7 i 8 listopada w godzinach od 10:00 do 16:00. Zwiedzanie odbywa się w turach co 1,5 godziny tj. o 10.00, 11.30, 13.00 i 14.30. Dojazd na teren Oczyszczalni przy Ulicy Podole 7 linią nr 8.

Dni Otwarte zaplanowane zostały w ramach projektu „Modernizacja i rozbudowa oczyszczalni ścieków w Piotrkowie Trybunalskim”.


Zainteresował temat?

5

3


Komentarze (12)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)02.11.2014 14:46

W tym artykule jest podany adres oczyszczalni ale problemem są plakaty które na mieście rozwieszone tam adresu tego nie ma a szkoda. Pytanie mam takie czemu tam go nie ma????

00


luzik luzikranga30.10.2014 18:41

"OVK" napisał(a):
będzie festyn


Tak. Oto kilka atrakcji: sr...e do balii, szcz...e do celu i na odległość, puszczanie bąków. Największą atrakcją niewątpliwie będzie rzucanie łajnem do świntgo - chociażby tylko na obrazku.

21


OVK ~OVK (Gość)30.10.2014 16:16

Założe się ,że na otwarciu chojniak będzie chodził z pawim piórem z doopie w ramach zachwytu.

41


OVK ~OVK (Gość)30.10.2014 16:15

Cytuję:
W dniach 7-8 listopada odbędą się Dni otwarte zmodernizowanej Oczyszczalni Ścieków w Piotrkowie. Dzień wcześniej (6 listopada) Oczyszczalnia zostanie oficjalnie otwarta, a w uroczystości udział wezmą władze miasta oraz zaproszeni goście.


będzie festyn? może w ramach tego festynu wrzućmy wszystkie ścieki z Pasażu do osadnika

40


hrabia pomimirski ~hrabia pomimirski (Gość)30.10.2014 11:32

Ta oczyszczalnia jest jak towar z dyskontu, opakowanie ładne ale w srodku towar nie najlepszy.A to za sprawą piotrkowskiego Dyzmy który rzadzi tam na włościach.
To było wrzucone do internetu jakis czas temu.
Podobno już to poprawiono ale nie znienia to faktu,że przez tyle lat zatruwano glebe i zwierzeta i stwarzając zagrożenie dla ludzi.Dostałam maila ze zdjęciem Pokazuje ono niepotrzebną drogę wybudowaną na terenie oczyszczalni.
[/cytat]https://justpaste.it/stanumyslu
To było wrzucone do internetu jakis czas temu.
Podobno już to poprawiono ale nie znienia to faktu,że przez tyle lat zatruwano glebe i zwierzeta i stwarzając zagrożenie dla ludzi.Dostałam maila ze zdjęciem Pokazuje ono niepotrzebną drogę wybudowaną na terenie oczyszczalni.
http://www.imagesup.net/?di=1314145212984
Taki jest stan umysłu ludzi bez wyobraźni
Mam nadzieje ze za to ktos ich rozliczy. I nie tylko za to.
Z przysłanego maila dowiedziałam się dużo wiecej oludziach
rządzących oczyszczalnią. [/cytat]

22


byczek ~byczek (Gość)30.10.2014 01:22

A będą rozdawali krówki chojniakówki?

20


luzik luzikranga29.10.2014 23:16

Topienie gówna - nowy szlak turystyczny na mapie Piotrkowa?
Zwiedzający, oczywiście, się znajdą, bo jak nie będzie chętnych, to się przywiezie ze dwa autokary dzieci ze szkół wraz z oddanymi władzy dyrektorami. I po kłopocie.

44


na układy nie ma rady ~na układy nie ma rady (Gość)29.10.2014 20:42

"his." napisał(a):
Dziękuję za zaproszenie.Ja nie skorzystam.Ciekawi mnie jednak ile w ciąglu najbliższych 2-3 lat zdrożeją woda i ścieki.


Już od paru lat wiadomo że to co najbardziej na świecie drożeje to nie ropa, a żywność. Także woda. Dlatego pewnie oba skarby Ziemi będą wkrótce kosztować podobnie. Ropa jak woda, woda jak ropa. I masz odpowiedź.

11


na układy nie ma rady ~na układy nie ma rady (Gość)29.10.2014 20:37

"sklave" napisał(a):
Pół życia czekałem na zakończenie modernizacji piotrkowskiej oczyszczalni ścieków.


I się wreszcie doczekałeś! Pewnie pójdziesz i napiszesz co widziałeś, ale nie bajeruj o kolorowych światełkach, wyłącznikach i przełącznikach, o planszach itd. Napisz o tym co usłyszysz i zobaczysz, a przede wszystkim o możliwościach tej oczyszczalni. Jesteś gotów! To do dzieła!

13


Zenek Zenekranga29.10.2014 16:30

"his." napisał(a):
Co laikowi da zwiedzanie oczyszczalni ścieków. Mam popatrzyć na kolorowe "ustrojstwa"/jeszcze kolorowe bo nowe/ i ktoś mi będzie opowiadał o techologii o której nie mam zielonego pojęcia. Pewnie chętni się znajdą.Ciekawy jest zaś termin zaproszenia na odwiedziny. Dziękuję za zaproszenie.Ja nie skorzystam.Ciekawi mnie jednak ile w ciąglu najbliższych 2-3 lat zdrożeją woda i ścieki. Czy ktoś na tym spotkaniu na to odpowie?


Spoko nie musisz przychodzić, ale chętni i tak się znajdą. Byłem w starej oczyszczalni, bywałem w oczyszczalniach w innych miastach i ciekawi mnie co tutaj nowszego i może lepszego dodali. Nie śpieszyli się z oddaniem tego obiektu, ale kto wie może nie będzie już żadnych poprawek po "oddaniu".

33


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat