ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Black Friday, czyli zakupowe szaleństwo w Focus Mall już dziś!

Piątek, 24 listopada 2017 4733
Black Friday to wydarzenie o amerykańskich korzeniach, które powoli zadomowia się również w Polsce. Ta coroczna wielka wyprzedaż będzie nie lada gratką dla fanów zakupów także w Piotrkowie Trybunalskim. W piątek, 24 listopada, w tutejszej galerii Focus Mall można będzie skorzystać z atrakcyjnych promocji i rabatów.

Black Friday, czyli Czarny Piątek to tradycyjnie już czas wielkich promocji cenowych na całym świecie. W Polsce od kilku lat ten zwyczaj organizowania wyprzedaży właśnie w ostatni piątek listopada zyskuje na popularności. Z tej okazji galeria Focus Mall zaprasza odwiedzających do skorzystania z atrakcyjnych promocji na odzież, obuwie, dodatki, sprzęt elektroniczny, wyposażenie domu i wiele innych artykułów. Duże obniżki cen to szansa na to, by zakupić upatrzone wcześniej przedmioty i dobra okazja dla zapobiegliwych osób, by z wyprzedzeniem zaopatrzyć się w niezbędne dekoracje świąteczne, prezenty gwiazdkowe czy odzież z zimowych kolekcji.

 

Wyprzedaże z okazji Black Friday wystartują już dziś - 24 listopada. W tym dniu galeria będzie otwarta wyjątkowo do godz. 22.00. W wybranych sklepach na terenie galerii rabaty będą obowiązywać
aż do niedzieli, 26 listopada. Pełną listę sklepów i punktów usługowych, które zaoferują różne rabaty można sprawdzić na profilu facebookowym Focus Mall i na witrynach wybranych sklepów działających na terenie galerii.

 


Zainteresował temat?

1

6


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat