Bełchatów: Powstanie nowa, profesjonalna strzelnica

Strefa FM Środa, 20 maja 20092 2962
Prawdopodobnie w przyszłym roku w Bełchatowie powstanie strzelnica ćwiczebno-sportowa. W drodze przetargu miasto wybrało projektanta, który wykona dokumentację Miejskiej Strzelnicy w Bełchatowie. Koszt projektu to ponad 200 tys. złotych.

- Wspólnie z wykonawcą postaramy się przyspieszyć prace związane z budową obiektu. Mamy ambitne plany, aby już w przyszłym roku nową, profesjonalną strzelnicę udostępnić wszystkim zainteresowanym - mówi Dariusz Matyśkiewicz, wiceprezydent Bełchatowa. - Zależy nam, by zachęcić dzieci i młodzież do spędzania czasu na strzelnicy. Poza tym na terenie Bełchatowa jest wiele grup strzeleckich, które, aby potrenować strzelanie, muszą jeździć poza miasto. Z profesjonalnej strzelnicy na pewno chętnie skorzystają również bełchatowskie służby mundurowe - dodaje wiceprezydent.

Miasto planuje złożenie wniosku o dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na budowę strzelnicy, aby nieco odciążyć miejski budżet.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

abh ~abh (Gość)06.10.2009 21:44

A mozna wiedzieć w którym miejscu będzie ta strzelnica?

00


ASG ~ASG (Gość)10.06.2009 21:32

Bardzo miła informacja.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat