Będą prężyć muskuły

Strefa FM Piątek, 17 listopada 20173 2551
Międzynarodowy Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness odbędzie się w sobotę w piotrkowskiej Hali Relax. Będzie to impreza zorganizowana przez przedstawicieli jednej z czołowych federacji.

Najlepsi zakwalifikują się do Ms&Mr Universe - jednego z najważniejszych tego typu wydarzeń na świecie. -Piotrek Głuchowski, Maciek Jaśkiewicz w panelu sędziowskim, ten fakt przykuwa uwagę fanów kulturystyki, a na scenie m.in. Big Majk, postać której nie trzeba przedstawiać osobom, które też "rzeźbią w żelazie". Będzie można popatrzeć na piękne, dobrze zbudowane panie oraz potężnie umięśnionych facetów. Wszystko to w piotrkowskiej hali Relax -zaprasza Leszek Heinzel, dyrektor piotrkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.


Początek imprezy o godzinie 14.00.

 


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)18.11.2017 20:45

byłam

00


Rycerz;-) Rycerz;-)ranga18.11.2017 16:33

Big Majk to ten który opowiada że wydęty brzuch ala bojler to od picia dużej ilości wody :D
Fajnie że w mieście coś się dzieje,duża atrakcja dla osób interesujących się tym sportem .

20


ziwz ~ziwz (Gość)17.11.2017 19:03

wow..pod patronatem

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat