Artystyczny półmetek w MOK-u

ePiotrkow Środa, 24 stycznia 20181 5186
Prezentacje artystycznych dokonań uczestników zajęć Miejskiego Ośrodka Kultury złożyły się na trwający ponad dwie godziny koncert, który odbył się we wtorek 23 stycznia w sali widowiskowej MOK-u. Na scenie zaprezentowały się zarówno dzieci w wieku 4-12 lat, młodzież jak i dorośli. Dodatkową atrakcją wtorkowego wieczoru była wystawa prac uczestników zajęć plastycznych, którą można było podziwiać w galerii MOK.

Ładuję galerię...

Z okazji przypadającego na początek roku półmetka artystycznego sezonu w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie we wtorek, 23 stycznia, odbył się specjalny koncert, podsumowujący pierwsze półrocze działalności zespołów artystycznych tej instytucji. Przez ponad dwie godziny na scenie swoje dokonania prezentowali uczestnicy warsztatów tanecznych, teatralnych, muzycznych i wokalnych. Przed publicznością wystąpiły dzieci i młodzież, na co dzień prowadzone przez instruktorów: Ilonę Wójcicką, Marię Błaszkowską, Zuzannę Małolepszą, Justynę Piesik-Kendrę, Małgorzatę Kowalczyk, Agnieszkę Olczyk, Justynę Jędrusik, Bartosza Gumulca i Tomasza Balcerka. Spośród dorosłych zaprezentował się Amatorski Teatr Dorosłych z mini słuchowiskiem, opartym na tekście „Malutka czarownica”, zagrała Miejska Orkiestra Dęta pod batutą Roberta Fijałkowskiego, jak i zaśpiewała grupa wokalna „Przygoda P.L.”. Nie zabrakło również tanecznej impresji w wykonaniu zespołu tańca nowoczesnego „Big Kayk”.

 
Koncert prowadził Tomasz Balcerek.

 

Dodatkową atrakcją wtorkowego wieczoru była wystawa prac uczestników zajęć plastycznych, którą można było podziwiać w galerii MOK.

 
Tekst i foto: Agawa


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

XX ~XX (Gość)24.01.2018 13:40

Było super.

13


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat