Andrzej Jaros będzie kandydować

Region Środa, 10 stycznia 201822 5163
Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros będzie ubiegał się o reelekcję w tegorocznych wyborach samorządowych.

- Większość moich kolegów nie odpowiada na to pytanie. Ja mówię "tak". Postawię swoją osobę do dyspozycji i jeśli mieszkańcy zechcą, abym kontynuował to dzieło, zrobię to. W planach mam realizację bardzo wielu inwestycji długofalowych, a swoją kandydaturę traktowałem bardzo poważnie, dlatego chcę wszystkie założenia doprowadzić do końca - przyznaje urzędujący burmistrz.

 

Andrzej Jaros w fotelu burmistrza zasiada od 2014 roku. Podczas jego kadencji w gminie zanotowano wzrost dochodów własnych o 17 mln zł. Jest to najlepszy wynik w historii Wolborza.


Zainteresował temat?

8

2


Komentarze (22)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)28.01.2018 22:52

burmiszcz gmina Wolburz nowym wujtem Marceli Piekarek

11


obserwator ~obserwator (Gość)24.01.2018 22:02

to nie jest dobry gospodarz. daje tylko tym którzy mu się podlizują i klaszczą. łapki podnoszą pokornie do góry w czasie głosowań. nic nie robi dla pozostałych Przykład samochód gaśniczy dla Psar Starych. Za co? Na to pytanie nikt nie potrafi odpowiedzieć.

01


kryspin ~kryspin (Gość)10.01.2018 15:15

A Pani Ościkowa była zła?

42


gość ~gość (Gość)18.01.2018 08:02

A ja mówię NIE. Nie chce go jako burmistrza. Większość mieszkańców jest niezadowolona z jego rządów.

22


Witek ~Witek (Gość)11.01.2018 09:54

Pan Burmistrz nie ma się czym pochwalić w sumie bo kawałek drogi to nie inwestycja gdyż nie tworzy miejsc pracy. . Ja często przyjeżdżam po załadunek do huty od kiedy firma istnieje ten odcinek dojazdu do magazynu to obraz nędzy i rozpaczy nierówności do tego stopnia i błoto gdy opady a zima trudno się wyczołgać z ładunkiem. Od 20 lat nie można kawałeczka drogi zrobić. jak bym był na miejscu właścicieli Huty nie zapłacił bym grosza podatku od nieruchomości do kasy gminy puki by tego kawałka nie zrobili. Jeden mostek na rzece obok magazynu drugi przy bramie firmy to ruina zagraża bezpieczęństwu . O 12 lat budowano tu obwodnice na planach się skończyło. To miejsce to wizytówka Wolborza jacy włodarze takie i miasto . Od lat 80-tych istnieje nieformalny układ trzymający władze a wystarczy na skład rady spojrzeć i wszystko jasne w temacie. Nadal nie ma efektów wizyty Pana Burmistrza w Skandynawii wraz z Burmistrzem Sulejowa jak i przedstawicieli powiatu o czym ten portal pisał podobno Panowie mieli się uczyć jak buduje się parkingi blisko zbiorników wodnych i cisza. Zalew 40 lat istnieje i nic nie zrobiono by było gdzie wypoczywać. Tu w Wolborzu nic się nie zmieni to wieś sami rolnicy a sama miejscowość nie spełnia kryteriów miasta i trzeba było poświadczyć nieprawdę w dokumentach by cel osiagnać. jak by to Kowalski zrobił już by siedział

15


gość ~gość (Gość)14.01.2018 17:39

Nareszcie jakaś zmiana !!!. Koniec z tym K.Chojniakiem bo A.Jaros będzie kandydować !!!. Precz z Chojniakiem głosuję na Jarosa !!!.

30


gość ~gość (Gość)11.01.2018 14:33

Pan Burozstrzygnięcie nie dba o mieszkańców dość dobrze robi dobrą minę do tych co walczą o swoje nie ma żadnego zainteresowania co do problemów mówię o poważnych kwestiach. W Wolborzu widzę na tym stanowisku Pana Szulc a który jeszcze ma trochę godności .wszyscy radni bezradni do wymiany.

14


gość ~gość (Gość)11.01.2018 07:32

Ok tylko kiedy pan burmistrz dokończy obiecywany projekt kanalizacji i drogi. W rzywocinie komornikach i bgoguslawicach bo jest strasznie

12


drogowiec ~drogowiec (Gość)11.01.2018 12:55

Witek ta obwodnica to chyba tylko dla Ciebie... Ona jest potrzebna w Wolborzu jak świni siodło. Klepiesz temat od lat...

60


On ~On (Gość)10.01.2018 21:53

Najlepiej jakby burmistrzem został ksiądz z Wolborza. Ten tam najwięcej zrobił - jest kafejka, grota solna, sala multimedialna, była szopka. nie dosyć, że Wolbórz jest miastem, to byłby biskupstwem.

61


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat