Aktorzy zagrali dla piotrkowskich maluchów

Strefa FM Wtorek, 17 lipca 20180 2552
Pomimo niesprzyjającej pogody dzieci w Piotrkowie na brak atrakcji nie mogą narzekać. W każdy wakacyjny wtorek Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie organizuje teatrzyki dla najmłodszych. We wtorkowym repertuarze znalazły się "Przygody Kubusia Wszędobylskiego" zaprezentowane przez aktorów z Teatru "Pacuś" w Łodzi.

Ładuję galerię...

- Bardzo lubię przychodzić na tego typu wydarzenia. W tym tygodniu możemy oglądać przygody Kubusia Wszędobylskiego, jest bardzo wesoło, są ciekawi bohaterzy. Najbardziej polubiłam Zuzię, bo jest zabawna, ale też trochę zadziorna. We wtorek mogliśmy też sami wystąpić na scenie i zaśpiewać  - powiedziała uczestniczka spektaklu.

 

Wakacyjne teatrzyki odbywają się w miejskim amfiteatrze. Szczegółowy repertuar dostępny jest na stronie internetowej piotrkowskiego MOK-u.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat