5 medali zapaśniczek AKS Piotrków

AKS PiotrkówKraj Piątek, 13 października 20174 1925
Podczas Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego w zapasach młodziczek, który odbył się w Miliczu, zawodniczki piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego wywalczyły 5 medali, zajmując 3. miejsce w klasyfikacji klubowej.

W turnieju rywalizowały reprezentantki 17 klubów. Piotrkowianki wywalczyły dwa złote medale, jeden srebrny i dwa brązowe. Na najwyższym stopniu podium stanęły Wiktoria Jaroniek (kategoria wagowa 40 kg) i Nikoletta Szewczuk (kat. 48 kg), ta druga zapaśniczka została najlepszą zawodniczką turnieju. Srebro wywalczyła Dominika Jaroszewska (kat. 57 kg), natomiast brązowe medale zdobyły Karina Dolna (kat. 44 kg) oraz Julia Gawłowska (kat. 52 kg).


AKS zajął ostatecznie trzecie miejsce w klasyfikacji klubowej, za Slavią Ruda Śląska i Sobieskim Poznań.


3 i 4 listopada piotrkowianki wezmą udział w Mistrzostwach Polski Młodziczek, które odbędą się w Piotrkowie.


Nie próżnowali również młodzi zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego. W silnie obsadzonym Pucharze Polski Kadetów, w którym wzięli udział reprezentanci 44 klubów i 3 ekip zagranicznych (Litwy, Ukrainy i Armenii) najlepiej spisał się Filip Łysoń, który wywalczył srebrny medal w kat. 46 kg


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kibic ~kibic (Gość)13.10.2017 12:40

Świetne zaplecze !

20


gość ~gość (Gość)13.10.2017 12:45

Serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów.

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat