Piotrków: Kiermasz taniej książki w MBP
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Tryb. zaprasza na XI Kiermasz Taniej Książki.
Awantura o Basię w Miejskim Ośrodku Kultury
Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie zaprasza na spektakl dla dzieci „Awantura o Basię”.
Koncert papieski u Bernardynów
Koncert poświęcony Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II odbędzie się 22 maja 2010 r. o godz. 17.00 w kościele Ojców Bernardynów w Piotrkowie Tryb.
Z przyjaźni do planet - Eko-Festyn w Spale
Eko-Festyn to jednodniowe wydarzenie poświęcone zagadnieniom ekologicznym. Główne atrakcje odbędą się w godzinach 12.00-19.00.
Focus Mall: Spotkaj się z Robin Hoodem
Już w piątek 14 maja w godz. 16.00 – 21.00 spotkaj się z Robin Hoodem w galerii Focus Mall Piotrków Trybunalski. Zapraszamy dzieciaki oraz ich opiekunów na niezapomnianą zabawę z galerią Focus Mall.
III Wojewódzki Festiwal Piosenki Angielskiej
Miejski Dom Kultury w Przedborzu zaprasza na III Wojewódzki Festiwal Piosenki Angielskiej, który odbędzie się w Przedborzu 30 maja.
MBP zaprasza na wykład o prasie kobiecej
W środę 19 maja 2010 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Piotrkowie odbędzie się spotkanie słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku poświęcone historii prasy kobiecej „Od Bluszcza do...”.
Focus Mall: Dni Europy po piotrkowsku
Ten plan zwany jest także planem Plan Schumana od nazwiska Roberta Schumana który jest nazywany jednym z ojców zjednoczonej Europy.
Piotrków: XII Festiwal Sztuki Interakcje
Dziś rozpoczyna się XII Festiwal Sztuki INTERAKCJE. Do Piotrkowa przyjechali artyści z całego świata m.in. z Kanady, USA, Brazylii, Norwegii, Argentyny, czy Hiszpanii.
Spotkanie autorskie z Ireneuszem Kaczmarczykiem
Spotkanie odbędzie się 12 maja o godz. 17.00. Połączone będzie z wykładem - „Człowiek wobec ograniczeń - seminarium na temat rozwoju osobistego”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat