Od trzech lat Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie bierze udział w ogólnopolskiej akcji “Poczytaj mi, przyjacielu”, polegającej na prezentowaniu bajek i wierszy dzieciom z przedszkoli, domów dziecka, świetlic środowiskowych.
Jerzy Bończak: Chcę ludzi bawić
Z popularnym i znanym aktorem rozmawialiśmy m.in. o rolach teatralnych, filmowych, reżyserii i niespełnionych marzeniach. Jerzy Bończak gościł w Piotrkowie w miniony piątek, 11 lutego. Aktor (wraz z Piotrem Machalicą i Joanną Liszowską) zagrał na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w wyreżyserowanym przez siebie spektaklu “Miłość i polityka”.
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na recital fortepianowy w wykonaniu Anny Fedorovej - młodej pianistki z Ukrainy. Koncert odbędzie się 23 lutego 2011 r. (środa) o godzinie 18.00 w salach piotrkowskiego Muzeum, plac Zamkowy 4.
Piotrków: Weneckie walentynki w Focus Mall
W niedzielę 13 lutego w galerii Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim panował klimat iście wenecki. Romantyczne zdjęcia w gondoli na tle nocnej panoramy Wenecji, najsłynniejsze włoskie utwory w wykonaniu gościa specjalnego Paolo Cozza oraz wyjątkowe walentynkowe promocje i rabaty w sklepach – to wszystko czekało na prawie 19 tysięcy klientów, którzy w tym dniu odwiedzili galerię Focus Mall.
Piotrków: Robotnicy odkopali XV-wieczne relikty
Budowali kanalizację i... trafili na skarb. W ulicy Krakowskie Przedmieście tuż przy liceum Chrobrego robotnicy natrafili na fragment Bramy Krakowskiej z XV wieku.
Piotrków zakochanych: ODA zaprasza na walentynki
Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. O zakochanych w Piotrkowie zadba, podobnie jak w zeszłym roku, Ośrodek Działań Artystycznych, który na wiglię Walentynek (13 lutego, niedziela) przygotował mnóstwo atrakcji dla ducha i ciała.
Uniwersytet Trzeciego Wieku: Piotrków na filmowo
W ciągu przeszło 50 lat Piotrków Trybunalski wielokrotnie był miejscem pracy ekip filmowych, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Miasto gościło znakomitych reżyserów, operatorów, scenografów i aktorów. Właśnie o filmie mówiła Agnieszka Warchulińska (dziennikarz "Tygodnia Trybunalskiego") podczas wykładu zorganizowanego dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
Tydzień ferii już za nami. Jednak to nie koniec atrakcji przygotowanych dla dzieci. Do dalszej zabawy zaprasza Centrum Handlowe Focus Mall.
O Rosji w bibliotece miejskiej
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie zaprasza do obejrzenia wystawy fotografii zatytułowanej „Rosja”.
Uniwersytecki SHOW już w najbliższą środę
Noworoczny show Uniwersytecki już po raz drugi odbędzie się w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat