10 zapaśników awansowało do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

AKS PiotrkówKraj Poniedziałek, 05 marca 20181 2248
W miniony weekend w Warszawie zapaśnicy piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego rywalizowali podczas I Pucharu Polski Kadetów w Zapasach w Stylu Klasycznym, będącym jednocześnie eliminacjami do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W tej ostatniej imprezie weźmie udział ostatecznie dziesięciu reprezentantów piotrkowskiego klubu.

Tymczasem w Warszawie zawodnicy Atletycznego Klubu Sportowego zdobyli dwa medale, Marcin Sztanderski zajął trzecie miejsce w kategorii wagowej 60 kg, również na trzecim stopniu podium, ale w kat. 65 kg stanął ponadto Igor Gmitrasiuk. I to właśnie między innymi ci zawodnicy będą reprezentować nasze województwo podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Piotrkowianie będą walczyć o medale "olimpijskie" od 25 do 27 maja w Poznaniu.

 


Zainteresował temat?

5

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kibic ~kibic (Gość)05.03.2018 14:27

O ile się orientuję to 10 młodych zapaśników zakwalifikowało się do finałów XXIV Ogólnopolskiej Spartakiady Młodzieży. Powodzenia !

21


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat