Z przymrużeniem oka: Kryzys dotknął Concordię?
Czy wszechobecny kryzys dotknął także piotrkowską Concordię? Pytanie takie nasuwa nietypowy strój obrońcy.
Wszawica w Piotrkowie
12.02.2009 09:09
Wszawica w Piotrkowie
„Z uwagi na występującą na terenie całego miasta wszawicę, proszę wszystkich rodziców o systematyczne kontrolowanie głów dzieci w celu zachowania odpowiedniej profilaktyki” – czytamy w informacji umieszczonej na drzwiach jednego z piotrkowskich przedszkoli. Wszy w szkołach i przedszkolach – problem, z którym zetknął się niemal każdy z nas. Dziś nadal jest to krępująca sprawa, do której wstyd się przyznać.
Czy to koniec profesjonalnej piłki nożnej w Bełchatowie? Ogólnopolskie gazety doniosły, że Polska Grupa Energetyczna SA zdecydowała o zaprzestaniu sponsorowania grającego w ekstraklasie GKS-u Bełchatów.
Ciężarówki nas rozjeżdżą
- Piotrków będzie zaorany! - alarmuje Michał Rżanek, dawny prezydent i były przewodniczący Rady Miasta. To reakcja na widok mapki, jaką do zaopiniowania dostał wczoraj na biurko obecny wiceprezes Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej. - Radomsko będzie miało obwodnicę, Kamieńsk będzie miał obwodnicę, Rozprza będzie miała obwodnicę i Srock będzie miał obwodnicę. Tylko Piotrków nie! - grzmi Rżanek.
Policjanci zatrzymali klientkę i kasjerkę sklepu, które wspólnie kradły towar. Policję zaalarmowała ochrona sklepu. W samochodzie jednej z nich znaleziono dowody "promocji". Za kradzież mieszkankom Piotrkowa Trybunalskiego grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.
Portal epiotrkow.pl zanotował wczoraj rekordową w swojej historii liczbę odsłon : 18 889. W ciągu 24 godzin nasz portal odwiedziło 2 235 indywidualnych użytkowników (źródło stat24.com).
Piotrków: Przenosiny Wojskowej Komendy Uzupełnień ?
Budynek, który przez lata straszył młodych mężczyzn z Piotrkowa i okolic może niedługo opustoszeć. Mowa o siedzibie Wojskowej Komendy Uzupełnień przy ulicy Dąbrowskiego w Piotrkowie.
Część załogi fabryki "Fameg", która uniknęła kilka miesięcy temu zwolnienia, teraz znów boi się o swoje miejsca pracy. W tym tygodniu maszyny w zakładzie zatrzymano, a wszyscy pracownicy zostali wysłani na przymusowy urlop. Warto zaznaczyć, że to już drugi taki urlop w tym roku, bo po raz pierwszy także na "bezpłatnym" byli w styczniu.
Dziennik Łódzki: Na jednym z największych i najbardziej ruchliwych skrzyżowań w mieście sygnalizacja świetlna nie działała co najmniej od poniedziałkowego poranka. Nieczynna była jeszcze wczoraj rano, gdy na tym samym skrzyżowaniu znów doszło do wypadku. Miał on podobny przebieg, ale na szczęście nie okazał się tak tragiczny w skutkach. Jak to możliwe, że sygnalizatory tak długo były wyłączone? - zastanawia się w swoim artykule "Śmiertelne ofiary zderzenia busu" Marek Obszarny.
Poniatów: Uciekł z miejsca wypadku
Do groźnego zdarzenia doszło we wtorek wieczorem na na DK12 w Poniatowie. Sprawca wypadku, kierowca Chryslera uderzył w tył jadącego tuż przed nim Citroena (na zdjęciu). Potrącony samochód najpierw zjechał do rowu a potem dachował.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat