Piotrkowska policja zatrzymała szajkę złodziei. Jak się okazało grupa 10 mężczyzn zatrudnionych w podpiotrkowskich magazynach systematycznie okradała swojego pracodawcę.
W ciągu roku ponad 350 dokumentów uprawniających do prowadzenia auta zatrzymał Referat Komunikacji Urzędu Miasta w Piotrkowie. Liczba ta rośnie w zastraszającym tempie. Jakie są najczęstsze powody zatrzymań i kto dostaje prawo jazdy „na zawsze”?
Największa zbrodnia w Piotrkowie
Z blisko 28 tysięcy osób przeżyło niespełna dwa tysiące. Ginęli
z głodu, chorób, wycieńczenia, pracy ponad siły i w ulicznych egzekucjach. Część tych, którym w jakiś sposób udało się przetrwać nieludzkie warunki getta, straciła życie w obozach zagłady. Z relacji ocalałych wyłania się wstrząsający obraz ...
Kilka tysięcy złotych w złotówkach i w walucie obcej od 1,5 roku czeka na właściciela, który gruby zwitek banknotów zgubił przed marketem w Piotrkowie. Po pieniądze znalezione przez trzy nastolatki do tej pory nikt się nie zgłosił i zdeponowane w banku figurują jako jeden z pięciu "eksponatów" biura rzeczy znalezionych piotrkowskiego magistratu. Znajdują się tam w towarzystwie m. in. około 100 par kierpców, portfela z 2 zł i telefonu komórkowego.
Wolą nie opowiadać, gdzie i jak pracowali. Nie bardzo chcą wspominać dawne czasy, a jeśli już, to raczej we własnym gronie. Zwłaszcza teraz, gdy nadchodzą dla nich ciężkie dni - politycy PO chcą odebrania pracownikom byłej Służby Bezpieczeństwa przywilejów emerytalnych.
Dwie karetki kupił Samodzielny Szpital Wojewódzki - jedną przewozową, drugą z podstawowym wyposażeniem.
Koalicjanci nie poparli prezydenckiej uchwały
Nowa spółka wodno-kanalizacyjna nie powstanie, jeśli nie będzie dofinansowania z Unii Europejskiej na rozbudowę i modernizację oczyszczalni ścieków w Piotrkowie.
W każdym przypadku jeśli policjant ma wątpliwości dotyczące zachowania kierowcy ma obowiązek przebadać go nie tylko alkosensorem ale i narkotesterem. Tym drugim urządzeniem od stycznia posługują się policjanci z sekcji Ruchu Drogowego piotrkowskiej Komendy Miejskiej.
Prezydent Bełchatowa podpisał umowę ze Szkołą Główną Handlową na realizację dwuletniego cyklu szkoleń dla bełchatowskich urzędników w ramach projektu "Profesjonalny urzędnik-nowoczesna administracja". Koszt zadania to milion sześćset tysięcy złotych.
Radomsko: Miasto przejęło stadion
Stadion Radomszczańskiego Klubu Sportowego wreszcie przestanie straszyć. Wczoraj miasto, które kilkanaście tygodni temu w wyniku przetargu stało się właścicielem obiektu, przejęło stadion w zarządzanie.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat