Tomaszów: Trzy osoby zginęły w wypadku
Trzy osoby poniosły śmierć w wyniku zderzenia dwóch tirów. Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 23:35 na skrzyżowaniu w Rokicinach w powiecie tomaszowskim.
Michał Bąkiewicz gościem prezydenta Piotrkowa
Wczoraj rano prezydent Piotrkowa Krzysztof Chojniak gościł w swoim gabinecie złotego medalistę Mistrzostw Europy w piłce siatkowej – piotrkowianina Michała Bąkiewicza.
Wernisaż wystawy rzeźb Bogdana Wajberga to jedna z wrześniowych propozycji piotrkowskiego Ośrodka Działań Artystycznych. Odbędzie się on w najbliższy czwartek w siedzibie ośrodka przy ul. Dąbrowskiego 5.
Ignacy Goliński, dyrektor Areoklubu Ziemi Piotrkowskiej odchodzi ze stanowiska. Powodem tej rezygnacji jest, według dyrektora, to, jaki stosunek piotrkowianie mają do jego osoby.
- Uruchomienie sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu Słowackiego z Kostromską leży w gestii inwestora zewnętrznego czyli Focus Mall, a nie Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Piotrkowie - powiedział Ryszard Żak z MZDiK.
Międzygminny magazyn do spraw zarządzania kryzysowego powiatu piotrkowskiego otwarto uroczyście wczoraj na terenie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie.
Klub „MITAUTO” serdecznie zaprasza na X zlot samochodów Mitsubishi. Spotkanie odbędzie się 20 września o 14:00 przy ul. Michałowskiej 33 w Piotrkowie.
Chcieli wyłudzić 16 tysięcy złotych metodą "na wnuczka". Dzięki przytomności starszych mieszkańców Tomaszowa do oszustwa jednak nie doszło, a naciągacze nawet nie pojawili się po pieniądze.
Po 2 promile alkoholu w organizmie mieli dwaj wandale, którzy zniszczyli betonowe donice z kwiatami przed marketem przy ulicy Sikorskiego w Piotrkowie. W ujęciu sprawców pomógł zainstalowany w sklepie monitoring.
Gmina Wolbórz: Pożar suszarni chmielu
Około 70 strażaków bierze udział w gaszeniu pożaru, który wybuchł dziś po 4 nad ranem w magazynie chmielu w miejscowości Lubiatów w gminie Wolbórz.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat