Nieszczęśliwy wypadek w gospodarstwie rolnym w Będkowie w powiecie tomaszowskim.
Karambol na krajowej ósemce w powiecie bełchatowskim. Wczoraj około godziny 23:00 w miejscowości Kluki, w stojące w korku samochody wjechał tir. Dwie osoby zostały ranne.
Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury, Poczta Polska od 6 listopada nie będzie musiała już prowadzić stałych punktów w gminach wiejskich, liczących mniej niż 5 tysięcy mieszkańców.
Ponad ćwierć miliona złotych przeznaczyło w tym roku miasto na renowację i ratowanie piotrkowskich zabytków sakralnych.
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piotrkowie, jako jedna z niewielu tego typu instytucji w kraju, został pozytywnie oceniony przez Najwyższą Izbę Kontroli.
Kilka nowych masztów do fotoradarów ustawiła na drogach krajowych naszego regionu Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.
Krew to bezcenny dar, a ci, którzy chcą pomóc oddając ten życiodajny płyn innym, mogą to zrobić już jutro w Sulejowie.
Powiat piotrkowski dostanie pieniądze na drogi. Ponad 5 milionów złotych, które otrzyma Starostwo Powiatowe w Piotrkowie, pochodzi z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych.
Piotrków: Umowa z NFOŚiGW podpisana
Władze miasta podpisały umowę na dofinansowanie budowy oczyszczalni z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Wypadek na Rondzie Sulejowskim
W samo południe na Rondzie Sulejowskim doszło do wypadku drogowego. Przewrócił się dostawczy nissan. Dwie osoby trafiły do szpitala.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat