Czas na świąteczne przekręty
Brak towaru w opakowaniu, więcej pozycji na paragonie niż w torbie na zakupy, cena przy kasie inna niż na półce, źle ważące wagi – to tylko niektóre przypadki oszukiwania klientów w sklepach. Supermarkety stosują również inne chwyty „marketingowe” - można powiedzieć - te bardziej dozwolone. Jednak zarówno pierwsze, jak i drugie określa się popularnie jako robienie klienta w „Karolka”.
Aby okres świąteczno - noworoczny był dla wszystkich spokojny i bezpieczny warto skorzystać z porad, którymi jak co roku dzielą się piotrkowscy policjanci.
Rada Powiatu Bełchatowskiego podjęła uchwałę intencyjną w sprawie wyrażenia zgody na przejęcie udziałów w PKS.
Nie udało się zapaśnikom Atletycznego Klubu Sportowego pokonać przed własną publicznością zespołu Unii Racibórz i tym samym zapewnić sobie tytułu drużynowego Mistrza Polski.
W całym kraju odnotowano aż 40 zamarznięć bezdomnych lub pijanych osób. W województwie łódzkim są już cztery ofiary śmiertelne. W Piotrkowie i powiecie policjanci podjęli 20 interwencji w sprawie leżących na chodnikach czy ławkach ludzi.
Góra Kamieńsk: Otwarcie stoku  już w święta
Dobra wiadomość dla narciarzy. W I Dzień Świąt - 25 grudnia otwarty zostanie stok na Górze Kamieńsk.
Cztery tysiące lampek rozbłysło wczoraj na największej choince w mieście. Kilka chwil po 17:00, na Rynku Trybunalskim odpaleniem lampek choinkowych prezydent miasta rozpoczął miejską wigilię.
Powiat piotrkowski znalazł się na drugim miejscu w województwie łódzkim pod względem ilości składanych wniosków o środki unijne z Europejskiego Funduszu Społecznego.
Linie numer 6 i 10 autobusów komunikacji miejskiej w Piotrkowie od najbliższej niedzieli ponownie będą zatrzymywać się na przystankach przy Hali Targowej i Urzędzie Miasta.
Utrzymujące się przez dwa dni ponad dziesięciostopniowe mrozy to spore utrudnienie dla bezdomnych. Każdy potrzebujący pomocy może ją otrzymać w noclegowni przy ul. Belzackiej 48 w Piotrkowie.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat