Prezes PZPN honorowym obywatelem województwa?

ePiotrkowŁódzkie Wtorek, 05 czerwca 20183 1953
Zbigniew Boniek prawdopodobnie zostanie trzecim honorowym obywatelem województwa łódzkiego. Kandydaturę byłego znakomitego piłkarza, a obecnie prezesa PZPN zaproponował Marek Mazur, przewodniczący Sejmiku Województwa Łódzkiego.

Tę kandydaturę muszą jeszcze zaakceptować członkowie kapituły, a później radni, sam prezes wyraził już zgodę.

 

 - Od 1975 do 1982 roku Zbigniew Boniek grał w drużynie Widzewa Łódź, to był szczyt jego kariery i najpiękniejsze lata dla klubu z Łodzi, oczywiście wtedy grał również w reprezentacji Polski. Później przeniósł się do Włoch, ale aż do dzisiaj wspiera Widzew - powiedział Marek Mazur.

 

Poprzednio taki tytuł otrzymali Andrzej Wajda i Marcin Gortat. O tym czy otrzyma go również Zbigniew Boniek zdecydują radni podczas sesji, która odbędzie się 19 czerwca, tego samego dnia nasza reprezentacja rozegra inauguracyjny mecz na mundialu z Senegalem.

 

 


Zainteresował temat?

1

3


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

protestuję! ~protestuję! (Gość)07.06.2018 01:09

Prezes PZPN honorowym obywatelem województwa? To skandal. A dlaczego nie Marek Mazur?!

21


WIDZEWEK ~WIDZEWEK (Gość)07.06.2018 11:42

Bardzo ładne zdjęcie :)

21


jeżyna ze szczecina ~jeżyna ze szczecina (Gość)06.06.2018 22:37

tylko rts

41


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat