ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Piotrkowski Focus Mall już po raz drugi rozdaje... banknoty!

Wtorek, 06 lutego 2018 5012
W piotrkowskiej galerii Focus Mall ponownie wystartowała „Wielka Promocja”. Do 3 marca odwiedzający mogą zdobywać focusy, czyli walutę Focus Mall, która upoważnia do wzięcia udziału w licytacji wartościowych przedmiotów. Wśród nich znajdą się m.in. telewizor, motocykl czy sprzęt AGD. Pula nagród sięga blisko 25 tysięcy złotych!

Ładuję galerię...

„Wielka Promocja” to coś więcej niż zdobywanie nagród, to przede wszystkim wyśmienita zabawa, którą już po raz drugi galeria Focus Mall zorganizowała dla swoich klientów. „Wielka Promocja” trwa od 2 lutego do 3 marca. W tym czasie klienci mogą robić promocyjne zakupy i gromadzić focusy – specjalną walutę o nominale 50, by w finale, 3 marca, licytować nimi wartościowe nagrody: telewizor, motocykl, telewizor, zestawy zabawek, deskorolka elektryczna, dron czy sprzęt AGD.

 

Zainteresowanie zeszłoroczną edycją akcji przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Dlatego również
w tym roku postanowili dostarczyć klientom wyjątkowych emocji oraz dać szansę na uczestnictwo w licytacji na żywo i zawalczenie o nagrodę, którą pragną zdobyć dla siebie lub bliskiej osoby. Każde zakupy zrobione na terenie Focus Mall do 3 marca, spełniające reguły akcji, będą zwiększały szanse na sukces.

- Zachęcam do udziału w Wielkiej Promocji, która z pewnością będzie doskonałą zabawą – komentuje Ewa Sadzińska, dyrektor w Focus Mall Piotrków Trybunalski.

 

Zdobądź focusy i licytuj nagrody!

Na potrzeby akcji centrum handlowe wprowadziło własne banknoty - focusy, którymi odwiedzający będą mogli się posługiwać wyłącznie podczas finału, by licytować nagrody. Mechanizm jest prosty. Wystarczy zdobyć jak najwięcej focusów. Wystarczą 3 proste czynności, które należy wykonać, aby przystąpić do akcji i zapewnić sobie powodzenie w trakcie licytacji.

 

Co należy zrobić?

Wystarczy, że do 3 marca odwiedzający po każdych zakupach zgłosi się do hostess na stoisku promocyjnym i wymieni zebrane paragony na tzw. focusy. Punkt obsługi „Wielkiej Promocji” znajduje się na poziomie 0, obok fontanny. Stoisko jest czynne w godzinach otwarcia galerii. Aby otrzymać jeden banknot o wartości 50 focusów, należy zarejestrować 1 paragon na kwotę min. 50 zł. Każda wielokrotność tej kwoty, czyli 50 zł, upoważnia nas do odbioru kolejnych banknotów. Za rejestrację paragonów na łączną kwotę 100 zł można dostać 2 banknoty o wartości 50 focusów każdy, za rejestrację paragonów na łączną kwotę 150 zł klient dostanie 3 banknoty o wartości 50 focusów każdy, kolejne wielokrotności będą przeliczane
w analogiczny, prosty sposób. Ważną informacją dla uczestników zabawy jest to, że przy jednoczesnych zakupach mogą odebrać maksymalnie 10 banknotów z focusami. Im więcej wspomnianej waluty w portfelu w trakcie licytacji, tym większe szanse na zdobycie upragnionej wygranej.

 

Wielkie emocje i cenne nagrody w licytacji

Finał „Wielkiej Promocji” odbędzie się w sobotę, 3 marca o godz.17.00. W tym dniu będzie można dokonać promocyjnych zakupów do godz. 15.45, natomiast focusy będą wydawane do godz. 16.00. Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w licytacji powinni w tym dniu dysponować zarejestrowanymi paragonami i dokumentem tożsamości.

 

Życzymy wszystkim owocnej licytacji i wyśmienitej zabawy!


Zainteresował temat?

2

3


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat