Leśna uprawa marihuany zlikwidowana w Malińcu
Policjanci z powiatu bełchatowskiego w czasie wolnym od służby odkryli plantację konopi indyjskich. Stróże prawa zabezpieczyli 49 krzaków roślin, które rosły w lesie w Malińcu w gminie Rusiec.
Kto chce zostać prezydentem, burmistrzem, wójtem?
Do 26 września można zgłaszać kandydatów na wójta, burmistrza i prezydenta. W Piotrkowie i powiecie piotrkowskim wielu z tych, którzy na pewno będą ubiegać się o wybór jeszcze formalnie takie obowiązku nie wypełniło.
Jakie wystawy w Mediatece?
5 godzin temu, 08:20
Jakie wystawy w Mediatece?
Nowoczesne centrum nauki będzie jednym z elementów Mediateki, która powstanie na pl. Pofraniszkańskim. Piotrkowianie zdecydują o kształcie wystaw, jakie będą czekać na odwiedzających.
Kolejne nowe boisko w Piotrkowie
22 godziny temu, 14:50
Kolejne nowe boisko w Piotrkowie
Piotrków wzbogacony został o nowy obiekt sportowy. W poniedziałek o godzinie 14.00 odbyło się oficjalne otwarcie boiska ze sztuczną nawierzchnią przy Szkole Podstawowej nr 5.
 Przewodniczący Sejmiku Województwa Łódzkiego krytykuje premiera (VIDEO)
Marek Mazur podczas konferencji, która w poniedziałek przed południem odbyła się w piotrkowskim Rynku Trybunalskim zarzucił Mateuszowi Morawieckiemu, że podczas spotkań z Polakami rozpowszechnia fałszywe informacje dotyczące wydatkowania środków unijnych przez samorządy wojewódzkie.
Piotrkowska policja zatrzymała pasera
670 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy oraz 6 kilogramów tytoniu zabezpieczyli mundurowi w okolicach cmentarza w Gorzkowicach. Towar znajdował się w samochodzie 54-letniego łodzianina, który teraz odpowie przed sądem.
Znamy wyniki Budżetu Obywatelskiego 2019
Ponad 4000 głosów oddali piotrkowianie na projekty przyszłorocznego budżetu obywatelskiego. Magistrat ogłosił wyniki.
Pijany uciekał autem przed policją
20-letni radomszczanin uciekał przed policjantami, ponieważ kierując fiatem miał 1,6 promila alkoholu w organizmie i popełnił szereg wykroczeń w ruchu drogowym. Stracił prawo jazdy i długo nie będzie mógł odzyskać uprawnień do kierowania pojazdami.
Awizo zamiast paczki
wczoraj, 08:30
Awizo zamiast paczki
Awizo zamiast paczki to coraz częstsza sytuacja z jaką spotykają się Piotrkowianie. Kurierzy nie podejmując próby dostarczenia przesyłki pod właściwy adres, od razu wrzucają awizo do skrzynki. W wyniku tego odbiorcy zmuszeni są do wizyt na poczcie.
Gala MMA w Wolborzu za nami
Na widowni blisko 1000 osób, najlepsi zawodnicy w swoich kategoriach. Tak wyglądała pierwsza w regionie Gala MMA, która odbyła się w Wolborzu.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat