Koncert "10 sekretów Marylin Monroe" w wykonaniu Sonii Bohosiewicz

Data:
Piątek, 15 listopada 2019
Godzina:
19:00
Miejsce:
Adres:
Piotrków Trybunalski, 3 Maja 12
Wstęp:
Bilety w cenie 70 zł i 60 zł dostępne w kasie MOK oraz na stroni

SONIA BOHOSIEWICZ w koncercie „10 SEKRETÓW MARYLIN MONROE" na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury już 15 listopada o godz. 19:00. Bilety w cenie 70 zł i 60 zł dostępne w kasie MOK oraz na stronie internetowej www.kupbilecik.pl.

 

Oczywiście wiecie, że była najsłynniejszą blondynką świata, symbolem seksu, ikoną, najjaśniejszą z hollywoodzkich gwiazd, że prawdopodobnie popełniła samobójstwo, że śpiewała prezydentowi Kennedy’emu Happy Birthday, że prawdopodobnie była jego kochanką, że w ogóle miała facetów na pęczki, że tak pięknie podmuch wiatru unosił jej sukienkę, że miała najpiękniejszy uśmiech świata, że…Wielu rzeczy jednak o niej nie wiecie. Sekrety wielkiej gwiazdy opowiedziane i wyśpiewane przez Sonię Bohosiewicz.
Marilyn Monroe i Sonia Bohosiewicz - jakich jeszcze nie znacie…
Sonia Bohosiewicz zaprasza Państwa do skrywającego wiele tajemnic świata Marilyn Monroe. To będzie wieczór pełen emocji. W repertuarze utwory Marilyn Monroe, Elli Fitzgerald czy Franka Sinatry, w tym piosenki znane publiczności z filmu Janusza Majewskiego „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”. W programie m.in. „I’ve got you under my skin”, "New York, New York" czy „I’m beginning to see the light”.

Koncert

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat