Rodzinny Festyn Plenerowy

Data:
Czwartek, 22 sierpnia 2019
Godzina:
15:00
Miejsce:
park im. św. Jana Pawła II
Adres:
park im. św. Jana Pawła II
Wstęp:
wstęp wolny

Zapraszamy serdecznie 22 sierpnia 2019 roku na Rodzinny Festyn Plenerowy, który rozpocznie się o godzinie 15.00 na placu przy DH "Merkury" w Piotrkowie Trybunalskim.
Jak co roku na dzieci będzie czekało mnóstwo atrakcji. Oprócz konkursów, gier i zabaw, oczywiście nie zabraknie artystycznego malowania twarzy oraz konkursu plastycznego. Na festyn serdecznie zapraszają: Prezydent Miasta Piotrkowa Tybunalskiego - Krzysztof Chojniak, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Miejski Ośrodek Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC w Piotrkowie Trybunalskim.
Ponadto chcielibyśmy poinformować, że podczas festynu będą robione zdjęcia, które opublikujemy na stronach internetowych MOK, UM, facebook-u MOK oraz piotrkowskich portalach internetowych.

Rodzinny Festyn Plenerowy

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat