Podwieczorek z Magdaleną Zawadzką

Data:
Środa, 20 czerwca 2018
Godzina:
19:00
Miejsce:
Adres:
Piotrków Trybunalski, Rycerska 3
Wstęp:
wolny
Kolejne spotkanie z cyklu „Podwieczorek z gwiazdą” odbędzie się na dziedzińcu Centrum idei Ku demokracji w środę 20 czerwca o godz. 19.00. W roli gwiazdy wystąpi znana aktora filmowa, telewizyjna i teatralna Magdalena Zawadzka.

Zawadzka jest absolwentką warszawskiej PWST (1966). Debiutowała jednak już w 1962 roku w filmie „Spotkanie w Bajce”. Potem przyszły role w takich obrazach jak „Rozwodów nie będzie”, „Wojna domowa”, „Sublokator”, „Pieczone gołąbki”, „Mały”, „Mocne uderzenie”, a nade wszystko „Pan Wołodyjowski” i w serialu „Przygody Pana Michała”. Rola Baśki Wołodyjowskiej przyniosła aktorce ogromną popularność i sympatię widzów, które pogłębiły jej role w Teatrze TV (Lady Makbet w „Makbecie”, tytułowa rola w „Poskromieniu złośnicy” czy też Kasia w „Igraszkach z diabłem”). Magdalena Zawadzka stworzyła też wiele kreacji na scenie Teatru Dramatycznego, Polskiego i Ateneum w Warszawie.

 

Spotkanie poprowadzi znany z łódzkiej telewizji, dziennikarz muzyczny Leszek Bonar. Wstęp na spotkane jest wolny, wejście od pl. Kościuszki.

 

 

 


(materiały: CIKD Piotrków)

Podwieczorek z Magdaleną Zawadzką

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat