„Orzeł, Matka, Jabłko, Krzyż…” - wystawa w Ośrodku Działań Artystycznych

Data:
Od: 08.12.2017 19:00 do 30.11.-0001 00:00
Godzina:
cykl wydarzeń, godzina została podana wyżej lub w opisie wydarzenia
Miejsce:
Adres:
Piotrków Trybunalski, ul. Jarosława Dąbrowskiego 5
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wernisaż wystawy Magdaleny Lary „Orzeł, Matka, Jabłko, Krzyż…”

Wernisaż odbędzie się 8 grudnia o godz. 19.00 w Galerii ODA przy ul. Dąbrowskiego 5. Wystawa czynna będzie do końca roku.

 

Magdalena Lara ur. się w 1991 w Piotrkowie Trybunalskim, jest absolwentką studiów magisterskich Wydziału Sztuki Mediów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (2016), Wydziału Malarstwa na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu (2014), absolwentką i doktorantką studiów kulturoznawczych w Instytucie Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Realizuje projekty w różnorodnych mediach – malarstwie, instalacji, fotografii, aplikacjach mobilnych. Od 2014 roku zaangażowana jest w badanie polskiej tożsamości i popkultury narodowej, manipulacji i inwigilacji władzy.

 

Wystawa zostanie zorganizowana w ramach cyklu „97-300. Tak daleko stąd, tak blisko”.

 „Orzeł, Matka, Jabłko, Krzyż…” - wystawa w Ośrodku Działań Artystycznych

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat