"Piotrków na 800 lecie" i "Opole na 800 lecie" - rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród w OEA MOK

Data:
Poniedziałek, 16 października 2017
Godzina:
16:00
Miejsce:
Ośrodek Edukacji Arystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury
Adres:
Piotrków Trybunalski, ul. Słowackiego 13
Wstęp:
wstęp wolny

W ramach projektu „Piotrków Trybunalski  i Opole - 800 lat - rocznica, która  łączy”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego uczestnicy projektu zainspirowani pięknem obu miast stworzyli dwie wystawy: fotograficzną i plastyczną „Piotrków Trybunalski na 800 lecie” i "Opole na 800 lecie”. Wernisaż wystaw odbył się 30 września 2017 r. i uczestniczyli w nim m.in. goście z Opola, którzy zwiedzali Piotrków Trybunalski w ramach rewizyty. Prace od tego dnia podziwiać można w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Słowackiego 13 i dodatkowo każdy zwiedzający może oddać swój głos na najpiękniejszą pracę plastyczną i fotograficzną.

Głosować można do 15 października, a rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi 16.10.2017r. o godz. 16.00 w OEA MOK.

Nagrody dla zwycięzców  w postaci  voucherów na kolację z osobą towarzyszącą ufundowali: Restauracja Karuzela Smaków w Hotelu Best Western Trybunalski, Restauracja GulJana, a sponsorem nagrody książkowej jest  Fundacja „Bądź aktywny”.


Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat