metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)31.03.2009 16:34

zx: Droga, o której piszesz nie jest drogą krajową tylko powiatową 3313E (Róża - Kalska Wola), więc uwagi odnośnie stanu drogi możesz słać do Starostwa Powiatowego w Pabianicach i Łodzi.

00


Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)31.03.2009 09:45

Szkoda tylko, że większość z tych przebudów wykonywanych jest bez sensu, jak np. zatoka przystankowa w Korytniucy przy DK12:
http://img218.imageshack.us/img218/2263/korytnicaprzystanek1ww1.jpg
Zwróćcie uwagę na chodnik:
http://img218.imageshack.us/img218/3775/korytnicaprzystanek2oa8.jpg
Ile by kosztowało położenie dodatkowych 10 m^2 chodnika z kostki między przystankiem a przejściem dla pieszych? 500 zł? A tu GDDKiA takie gównianie oszczędności robi, pokazując ludziom, gdzie ich ma.

00


zx ~zx (Gość)31.03.2009 14:45

Niechaj te Ćwoki przejadą drogą od Tuszyna w kierunku Dłutowa poprzez Górki duże . Jestem pod dużym wrażeniem jak wytłumaczą te wyboiste na 30 cm głębokości dziury. Jadąc tą drogą 30 stką slalomem również zrywa się zawieszenie. Tak można gospodarzyć w kraju UNIJ EUROPEJSKIEJ ,która nazywa się POLSKA.

00


Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)02.04.2009 09:47

Droga powiatowa 3313E ma przebieg:
Róża - Mierzączka Duża - Dłutów - Górki Duże - Kruszów - Kalska Wola, czyli tak jak napisałeś.
Nie należy ona do województwa, tylko do powiatów.
Nie wiem jak w Łodzi i Pabianicach, ale w Piotrkowie Trybunalskim jest taki twór o nazwie Powiatowy Zarząd Dróg. W ubiegłym roku jego budżet wynosił bodajże 3,1 mln zł, z czego 2,6 mln zł poszło na utrzymanie Zarządu - pensje dla urzędasów, paliwo do samochodów, itp., a tylko 0,5 mln zł na utrzymanie dróg. Trudno więc się dziwić, że drogi są takie jakie są.

00


zx ~zx (Gość)01.04.2009 21:59

Do piotrkowianin czy droga o której napisałem nie należy do naszego WOJEWÓDZTWA ,może nie należy naprawiać jej ,jak sądzisz. wytłumacz mi po co płacę podatki i nie tylko ja.Na mapę spojrzeć a jechać drogą dziurawą jak ser Szwajcarski to dwie odrębne sprawy.Z poważaniem długo długo letni kierowca zx .

00


 zx ~ zx (Gość)01.04.2009 22:06

A propos nie otą drogę mi chodzi co napisałeś ;piotrkowianin; chodzi jeśli już to Kruszów przez Górki Duże do Dłutowa.

00


zx ~zx (Gość)03.04.2009 22:38

Przejeżdżając przez przejazd kolejowy w miejscowości Baby w kierunku Wolborza już ciężko przejechać ,jeszcze trochę czasu i samochody będą zawieszać się na podwoziu też nic nie robi się.Ani drogowcy ani Wielmożni Kolejarze w szczególności Toromistrz p.Marek Smyczek ,który jest odpowiedzialny za utrzymanie tego odcinka ruchu kolejowego.Woli wsiąść do swojego wieloletniego cacka i zająć się innymi sprawami niż powierzonymi do wykonania.W kartach pracy jak zwykle bywa na kolei wszystko musi się zgadzać a pracę wykona sie w pózniejszym terminie albo zapomni się,ale wynagrodzenie podejmuje się wzorowo w terminie.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat