metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)02.04.2020 10:39

Musiałem kupić produkty na kanapki do pracy. Nie wpuścili mnie, bo za młody, więc wysłałem babcie. Przy okazji przyniosła ziemniaki.

21


Anty_ANTY ~Anty_ANTY (Gość)02.04.2020 11:37

Niedługo juz nie będzie chorób, będą e-choroby: e-nowotwory, e-zawały, e-niepełnosprawność. Rząd zapowiada, że w wypadku pojawienia się e-choroby, wystarczy zrestartować swój e-profil e-pacjenta przy pomocy profilu zaufanego, i mozna w nieskonczoność cieszyć się zdrowiem. Nie będą potrzebni lekarze, pielęgniarki, karetki, szpitale. A zaoszczędzone pieniądze będzie można przeznaczyć na 500+, 13 emerytury, barbórki, 14 pensje dla pracowników sektora węglowego, premie dla prezesów państwowych spółek.

20


jużpróbowano wcześniej ~jużpróbowano wcześniej (Gość)02.04.2020 19:00

https://www.dailymotion.com/video/xb9lp9 - Dr Piotr Bein o szczepionkach_Część2

10


Gnyk Gnykranga02.04.2020 22:19

A lekarz jak mnie osłucha ? i teraz zapalenie płuc czy oskrzeli? angina czy migdały? przez telefon to co najwyżej jedzenie się zamówi i tak nie zawsze po drugiej stronie nas zrozumieją.

00


pandemicum debilicum ~pandemicum debilicum (Gość)03.04.2020 12:19

Cytuję:
Puste poczekalnie w przychodniach podstawowej opieki zdrowotnej, w których na co dzień można było spotkać wielu pacjentów z infekcjami, pokazują, że społeczeństwo bardzo świadomie i odpowiedzialnie zareagowało na nasze apele, wybierając konsultacje telefoniczne i e-receptę. (...) – mówi Janusz Cieszyński, wiceminister zdrowia.


Tak, pokazują też, że tak naprawdę przychodnie są zbędne, i jest to mocny argument za likwidacją kolejnych przychodni i kolejnych szpitali. Składki na służbę zdrowia oczywiście pozostaną bez zmian (albo nawet wzrosną), bo zapewne wzrosną koszty medycznych konsultantów telefonicznych. Ja czekam, kiedy telefonicznie będę mógł załatwić sobie rentę w ZUS-ie, niech na ten cały chory system tyra garstka frajerów, jaka jeszcze pozostanie. Jak jeszcze przykróci się im smycz, to pewnie dadzą radę to utrzymać. Wszak człowiek nie sznurek - wszystko wytrzyma!
Lekarze "dla bezpieczeństwa" izolują się od pacjentów. Czy jeśli wybuchnie wojna, to żołnierze zabunkrują się w bunkrach i będą udzielać nam telefonicznych porad jak przetrwać w tym trudnym czasie?
Kurde, niech ktoś wreszcie zatrzyma tę karuzelę rozkręcającego się debilizmu...
P.D.

00


gość ~gość (Gość)03.04.2020 12:45

Jak to się ma do przychodni przy ulicy Prochnika. Tam jakiś cudowny informatyk zakupił trefny program i lekarze tracili pół godziny na wypisanie 1 recepty. I gdzie tu e recepta. Są tam raczej zapisani starsi ludzie, którzy i tak muszą iść po papierowa receptę. SKANDAL!!!!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat