metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)21.05.2019 11:35

Ciśnienie po policzeniu wydanych pieniędzy niądz na zakupy super akcja

13


gość ~gość (Gość)21.05.2019 13:26

Nie ma co liczyc po zakupach

20


X2 ~X2 (Gość)21.05.2019 15:11

Po co takie akcje skoro nic z tego nie wynika . Pada słowo skierowano do specjalisty lub lekarza rodzinnego. Co ci lekarze mogą w praktyce nic. latami można chodzić i szkoda czasu na zwykłą morfologię bo z niej nic nie wynika i jedynie rozszerzony zakres badań coś może pokazać ale powiedz rodzinnemu by zrobić rozszerzone badanie tarczycy czy próby wątrobowe lub czynniki reumatoidalne,te podstawowe wszystkie będą w normie a pacjent może byc poważnie chory i o tym nie wiedzieć. W Piotrkowie nie ma do kogo iść poziom służby zdrowia w tym mieście dobił dna. Nie dość ,że sama jakość świadczeń jest marna to personel wypadało by wysłać na szkolenie z zachowań osobistych. Wystarczy do Bełchatowa jechać lub Warszawy inny świat nie to co u nas ale ja myślę ,że dlatego tutaj tak jest bo mentalność ludzi tu pracujących jest na zerowym poziomie . Jak dla mnie lekarz rodzinny ma wystawić receptę na to co chcę i nie dyskutować a co do leczenia to sam sobie z tym radzę

01


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat