metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
goœć_gość ~goœć_gość (Gość)13.01.2021 11:35

Dokarmiać trzeba ale nie bez przesady. Wiele osób dokarmia ptaki (zwłaszcza gołębie) w lepszych warunkach, kiedy bez problemu mogą znaleźć sobie pożywienie. Wiele ptactwa się wręcz uzależnia od tego dokarmiania i w trudniejszych warunkach ma problem ze znalezieniem pożywienia. Zatem dokarmiać, ale tylko wtedy kiedy faktycznie nie będą mogły same znaleźć pożywienie.

72


gość_teresa ~gość_teresa (Gość)13.01.2021 15:48

W ramach podziękowań parapety do mycia...

06


gość1 ~gość1 (Gość)13.01.2021 16:36

Ingerencja w przyrodę zazwyczaj źle się kończy.

16


gość_auuuu ~gość_auuuu (Gość)13.01.2021 17:12

Sądząc po tytule, już myślałem, że będą coś za to płacić...

10


Jurpiog ~Jurpiog (Gość)13.01.2021 18:41

Popieram dokarmianie sikorek bo to pożyteczne ptaki. Gołębi natomiast nie należy dokarmiać zwłaszcza poza zimą, gdyż to powoduje zwiększoną liczbę lęgów. Gołębie nie zasługują nawet na miano ptaków gdyż nie siadają na drzewach jak znakomita większość ptaków a tylko na budynkach niszcząc ich elewacje.

43


kb ~kb (Gość)14.01.2021 06:39

Dokarmiać zimą owszem, ale karmić cały rok jest nieopłacalne! Podane na talerzu jedzenie powoduje powiększanie się stad (zwłaszcza wróbli i gołębi), które zamiast zdobywać pożywienie czekają na gotowe, domagając się tego od wczesnych godzin rannych...

10


gość_gość ~gość_gość (Gość)14.01.2021 14:48

Mój ptak potem brudzi mi parapet

00


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat