metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)14.05.2019 13:57

Z tego co zawarte jest w artykule to nie taksówkarza wina, więc po co ta dyskusja. Jeśli jeździ niezgodnie z przepisami zawsze można nagrać go telefonem, kamerka samochodową czy złożyć skargę do korporacji. Tylko nie wielu z piszących tu ma odwagę się odezwać jako on sam a nie "gość".

20


gość ~gość (Gość)14.05.2019 14:57

Przykre to jest,że w Internecie każdy jest ten NAJ. Każdy kto pisze komentarze pod wymyślonym pseudonimem...O jak ten ktoś musi czuć się dowartościowany wtedy A jego ego pewnie jest tak wielkie jak jego głupota... No cóż poradzić. Na szczęście jest coś takiego jak wideorejestrator,który zapisuje takie zdarzenia i wtedy w razie jakichkolwiek wątpliwości można je rozwiać. Pozdrawiam wszystkich piotrkowskich kierowców oraz tych z EPI którzy jeżdżą oczywiście tylko 48km/h. Bo tylko tacy tutaj są ;)

20


gość ~gość (Gość)14.05.2019 16:18

Jejku ludziska skąd w Was tyle jadu. Facet pracuje,zarabia. Nikogo nie okrada. Ma rodzinę. Normalny gość. Policja była,była. Stwierdziła kogo wina? Tak. Nie jego. Każdemu może się zdarzyć ale czy zawsze trzeba tyle pluć na kogoś. Zastanówcie się nad swoimi komentarzami bo tutaj każdy z Was mądrali jest wielki, a w rzeczywistości to Pikuś.

50


romek ~romek (Gość)15.05.2019 11:33

Tak obserwuję ten temat i śmiać mi się chce.
Dzisiaj konkurencja nie ma żadnych zahamowań, aby zgnoić konkurenta wypisując oszczerstwa - bo 90% tych komentarzy to konkurencja. Która taksówka nie łamie przepisów? Który autobus MZK nie łamie przepisów i nie wpycha się z przystanku. Co do samych taksówek to jeżdzę często i zdarzyło mi się jechać z tym człowiekiem, normalny facet, to że łamie czasami przepisy to tak jak każdy z nas. Widuję go na postoju z innymi taksówkarzami jak rozmawia. Taksówkarze z dworca często zawyżają stawki, nie włączają taksometru i podają cenę z widzi mi się, która jest wyższa niż powinna o 100%.

21


gość ~gość (Gość)14.05.2019 09:51

Ten taksówkarz , to jeden z najgorszych w Piotrkowie!
Powinni odpowiednie służby wyeliminować go z ruchu drogowego, bo bardzo często poratuje, jeździ szybko i zajeżdza drogę autobusom MZK, wymusza pierwszeństwo z zatok postojowych TAXI, ... Kawał hama!!!

71


gość ~gość (Gość)15.05.2019 17:33

Racja tymi z dworca powinni się zająć, kiedyś jechałam z Robotniczej na Górną w tygodniu koło 17tej. Zapłaciłam 10 zł drożej niż z Taxi Nova, jak poprosiłam o paragon Pan powiedział, że ma zepsutą kasę fiskalną. Znajoma mówiła że na pocztę na Łódzkiej z dworca wzięli w dzień powszedni od niej 30 zł.

40


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat