metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
go?ć_piotrkowianin ~go?ć_piotrkowianin (Gość)20.09.2021 21:40

Pan minister Przemysław Czarnek zobaczył "grupkę Piotrkowian",którzy chcieli wyrazić swój sprzeciw wobec jego działalności. Nie byłem tam,lecz domyślam się co to była za grupka i co za kobieta tą grupką dowodziła. Otóż bardzo dobrze postąpił minister,bo tzw. dyskusja przeobraziłaby się w pyskówkę z pierwszą damą buntu ziemi Piotrkowskiej.

2022


Hhjjj ~Hhjjj (Gość)21.09.2021 05:28

Mogli włodarze przejechać się naszymi ulicami miasta niech podziwia

73


....... ~....... (Gość)21.09.2021 05:54

Władza boi się obywateli, wkrótce będą ustawy ograniczające nasze prawa i wolności.

147


Qba ~Qba (Gość)21.09.2021 06:09

Takie duże zgromadzenie. Już wiemy gdzie można zorganizować sesję. Tyle hipokryzji jest w tej piotrkowskiej władzy.

123


Kazik ~Kazik (Gość)21.09.2021 06:54

A to tchórze suwerena się boją dla przykładu Brytyjski Premier wychodzi z pracy na ulicę bez żadnej ochrony i wraca do domu a u nas byle urzędnik z ochroną bo tak się boi społeczeństwa

167


K ~K (Gość)21.09.2021 07:31

Kreatywna księgowość. 32 miasta w każdym eksponaty na blisko (BLISKO) milon a wartość rojektu 44 miliony. No to brakuje mi około 15 milionów.

87


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)20.09.2021 20:21

Nie sądziłam, ze kiedyś to powiem ale Chojniak wyglada przy Czarnku conajmniej jak książę Monako

1511


st ~st (Gość)21.09.2021 10:47

Czarnek, Macierewicz , Lorek ,Telus i wszystko w temacie.

102


samiseidzta ~samiseidzta (Gość)21.09.2021 18:55

ciekawe kto tambedzie łaził, jak zara wybuchnie 4 pandemia, bo sie nie chcą szczepić i nosić masek

32


Wsciekly ~Wsciekly (Gość)20.09.2021 19:23

Panie prezydencie! Co Pan wyprawia!? Wstyd się pokazywać z tym troglodytą! Ten człowiek niszczy polską szkołę, obraża wszystkich i wszystko co nie jest zgodne z jego ultrakatolickimi poglądami. Stając wspólnie do zdjęcia z takimi ludźmi popiera Pan jego słowa o kobietach (że te nadają się tylko do rodzenia dzieci) i o mniejszościach seksualnych (które tej człowiek najchętniej by zabijał). Nie bronił Pan Piotrkowa, który ten osobnik skreślił z listy miejsc wycieczek szkolnych, jako kolebki Polskiego Parlamentaryzmu i miasta o wielkim znaczeniu dla historii Polski. Nie protestuje Pan przeciwko stratom jakie poniesie miasto i mieszkańcy wskutek reform tzw. Nowego Ładu - Piotrkow straci ponad 30 milionów złotych, a Piotrkowianie znacznie więcej. Nie potrafi Pan zarządzać miastem ani reprezentować go. Wstyd mi za takiego prezydenta, który nie walczy o swoje miasto.

3713


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat