metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)03.08.2019 09:18

Wspaniale, że są na świecie jeszcze dobrzy ludzie. Pozdrawiam :)

220


Lider ~Lider (Gość)03.08.2019 09:56

Myślę trzeba im pomóc ...

191


cwaniak z miejskiej gazowni ~cwaniak z miejskiej gazowni (Gość)03.08.2019 12:36

Właśnie taki rodzinom TRZEBA POMÓC,a nie pijącej patologi i dzieciorobom !!!!!

192


gość ~gość (Gość)03.08.2019 13:03

Trzeba im pomóc. Tacy ludzie to teraz wielki skarb!

92


gość ~gość (Gość)03.08.2019 14:32

Nie rozumiem jednego. Nie mają dużych dochodów a dali im tyle dzieci do adopcji. Jak ktoś chce z domu dziecka wziąć dziecko to musisz mieć i dochody duze i najlepiej dom itp

45


gość ~gość (Gość)03.08.2019 17:09

~gość~jakie 1700 zł na dziecko haha można sprawdzić w internecie zanim się poda kwotę z kosmosu. Ustawa mówi 1000zl na dziecko niespokrewnione plus 500+ to daje 1500 a nie 1700.
Kolejna kwestia to to że dzieci kosztują, diagnozy Psychologowie neurolog psychiatra wszystko musi byc pokryte z tych pieniążków żeby nie czekać latami na terminu trzeba robić to prywatnie w Piotrkowie nie ma specjalistów trzeba jechać dalej np łódź a, tam ceny zaczynają się od 150zl za wizytę.
Ubrania jedzenie utrzymanie takiej gromady to kolosalne wydatki
A zanim dostanie się na podopiecznych pieniążki trzeba czekać i miesiąc czy 1.5 miesiąca więc utrzymuje się dzieci z własnych pieniążków
A wakacje jakieś kolonie
Podręczniki zaraz szkoła się zaczyna
Wiem co mówię sama mam w pieczy zastępczej 3 dzieci plus 3 moich osobistych
Co do dochodów wg ustawy 1osoba rodzic musi mieć stały zarobek i warunki ale gdy jest możliwość umieszczenia dziecka w rodzinie chętniej opieki zamiast dać dzieciaki po domach dziecka to się je umieszcza no nie ma rodzin zastępczych chętnych do opieki porostu brakuje takich ludzi

62


gość ~gość (Gość)03.08.2019 17:12

"Nie rozumiem jednego. Nie mają dużych dochodów a dali im tyle dzieci do adopcji. Jak ktoś chce z domu dziecka wziąć dziecko to musisz mieć i dochody duze i najlepiej dom itp"
A byłeś/aś kiedyś w sytuacji kiedy chcieli rozdzielić twoja rodzinę..? NAJBLIZSZYCH? Zastanów się co piszesz, doceń ludzi którzy mają dobre serce i obdarowują nim innych. Doceń tych którzy walczą o rodzinę (jeżeli wiesz co to) a nie krytykuj, ciekawe co byś powiedział jak ty byś stracił bliskich, np.rodziców i nie miał się gdzie podziać. Szacun dla tych ludzi i tak jak inni jestem za tym żeby ich wesprzeć

90


gość ~gość (Gość)03.08.2019 19:38

Brawo dla Ewy i Roberta....oni pomogli dzieciom i trzeba ich w tym wspomóc. Oby więcej takich ludzi z wielkim sercem.

60


wo ~wo (Gość)03.08.2019 20:36

Może trzeba założyć konto i podać do wiadomości,lub zgłosić się do firm o wsparcie Gdzie jest opieka społeczna i wójt gminy

71


gość ~gość (Gość)03.08.2019 21:14

Wielki szacun Ewcia

60


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat