metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
polak mały ~polak mały (Gość)21.04.2013 18:29

2500 miesięcznie? To tak jak góral chciał sprzedać psa za 5000 zł. Ale wymienił na dwa koty po 2500. Bo kto kupi za tyle pieniędzy?

70


Redaktor Maj ~Redaktor Maj (Gość)18.04.2013 15:11

Cytuję:
W przybliżeniu można przyjąć, że miesięczny koszt utrzymania skazanego w zakładzie karnym to ok. 2500 zł


Ciekawe jak ma się utrzymać 4 osobowa uczciwa rodzina (2+2) z jednej wypłaty 1600 brutto?

80


formoza78 ~formoza78 (Gość)20.06.2013 00:57

"Redaktor-Maj" napisał(a):


Zapominasz o tym, że utrzymanie więźnia w zakładzie karnym, to koszt pracowników zakładu penitencjarnego (strażnicy, obsługa administracyjna, kucharki, osoby dbające o porządek), o całym sprzęcie, który musi być sprawny, o broni, przeszkoleniach, amunicji itp itd.
To nie jest takie proste "Redaktorze Maj".
:)
Pozdrawiam :)

50


gabi ~gabi (Gość)20.04.2014 13:17

tylko co ten skazany dostaje za te 2500 jak glodne chodza i malo chleba nie mowiac o ziemniakach

70


nene ~nene (Gość)25.10.2014 12:04

Napiszę prosto-- jesteś dalej skazanym odbywającym karę ale do domu mogą ci wejść kiedy chcą a w kryminale- apel i do rana nie widać nikogo w celi z SW.A co dalej? Masz na chleb?!nie. więc co dalej? dalej popełniasz błędy i co do ciupy. A tam tęsknisz za rodziną i bliskimi. Więc lepiej SDE i zbierać puszki niż karma dla psa z kryminalnej puszki. Pozdro----

60


hanss ~hanss (Gość)16.06.2013 15:11

ja mam bransoletke od4miesiecy no i powiem szczerze jest to udręka napoczątku wydawało się to bardzo łatwe ale po 2tygodniach zaczęła się psychiczna walka człowiek myśli że jest wolny ale niemoże opysci domu poza pracom dodatkowo w moim przypadku pracuje jako górnik masakra słonce to ja widze przez okno he he szczerze mogę powiedzeci że to walka z samym sobom ale itak się ciesze ze wzglendu na to że zachowałem prace i moje dzieci niemuszom żebraci pozdrawiam i polecam dozór el.

51


gosc........................ ~gosc........................ (Gość)04.05.2017 16:01

za 2 gramy amfy

03


Kati ~Kati (Gość)31.08.2017 22:33

Mam obrączke. Za. 480.16. Gram. Amfetaminy. 5. Miechuw za. Kratami. Wolę. Obrączke.

03


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat