metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
polak mały ~polak mały (Gość)21.04.2013 18:29

2500 miesięcznie? To tak jak góral chciał sprzedać psa za 5000 zł. Ale wymienił na dwa koty po 2500. Bo kto kupi za tyle pieniędzy?

70


Redaktor Maj ~Redaktor Maj (Gość)18.04.2013 15:11

Cytuję:
W przybliżeniu można przyjąć, że miesięczny koszt utrzymania skazanego w zakładzie karnym to ok. 2500 zł


Ciekawe jak ma się utrzymać 4 osobowa uczciwa rodzina (2+2) z jednej wypłaty 1600 brutto?

80


formoza78 ~formoza78 (Gość)20.06.2013 00:57

"Redaktor-Maj" napisał(a):


Zapominasz o tym, że utrzymanie więźnia w zakładzie karnym, to koszt pracowników zakładu penitencjarnego (strażnicy, obsługa administracyjna, kucharki, osoby dbające o porządek), o całym sprzęcie, który musi być sprawny, o broni, przeszkoleniach, amunicji itp itd.
To nie jest takie proste "Redaktorze Maj".
:)
Pozdrawiam :)

50


gabi ~gabi (Gość)20.04.2014 13:17

tylko co ten skazany dostaje za te 2500 jak glodne chodza i malo chleba nie mowiac o ziemniakach

70


nene ~nene (Gość)25.10.2014 12:04

Napiszę prosto-- jesteś dalej skazanym odbywającym karę ale do domu mogą ci wejść kiedy chcą a w kryminale- apel i do rana nie widać nikogo w celi z SW.A co dalej? Masz na chleb?!nie. więc co dalej? dalej popełniasz błędy i co do ciupy. A tam tęsknisz za rodziną i bliskimi. Więc lepiej SDE i zbierać puszki niż karma dla psa z kryminalnej puszki. Pozdro----

60


hanss ~hanss (Gość)16.06.2013 15:11

ja mam bransoletke od4miesiecy no i powiem szczerze jest to udręka napoczątku wydawało się to bardzo łatwe ale po 2tygodniach zaczęła się psychiczna walka człowiek myśli że jest wolny ale niemoże opysci domu poza pracom dodatkowo w moim przypadku pracuje jako górnik masakra słonce to ja widze przez okno he he szczerze mogę powiedzeci że to walka z samym sobom ale itak się ciesze ze wzglendu na to że zachowałem prace i moje dzieci niemuszom żebraci pozdrawiam i polecam dozór el.

51


gosc........................ ~gosc........................ (Gość)04.05.2017 16:01

za 2 gramy amfy

03


Kati ~Kati (Gość)31.08.2017 22:33

Mam obrączke. Za. 480.16. Gram. Amfetaminy. 5. Miechuw za. Kratami. Wolę. Obrączke.

03


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat