metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)03.08.2018 19:21

Wtedy grupa krwi dziecka była wpisywania w książeczkę zdrowia, dziwne że rodzice wtedy się nie zainteresowali tym że dziecko ma inną grupę krwi. A teraz co im da to odszkodowanie,i jak się czują Ci zamienieni w trakcie takiego rozdrapywania i doszukiwania się prawdy, chyba wolałabym wcale takiej prawdy nie znać.

38


tak ~tak (Gość)03.08.2018 11:40

A co na to totalna opozycja???

137


ziwz ~ziwz (Gość)03.08.2018 10:51

teraz tylko paczeć w tvPiS u Jaworowiczowej

54


Pierre Dolevas ~Pierre Dolevas (Gość)03.08.2018 23:51

Cytuję:
Sąd oddalił powództwo, uzasadniając decyzję tym, że w momencie zamiany, czyli w 1981 roku, nie obowiązywały przepisy o ochronie dóbr osobistych.


A to sąd miał przyznać wprost, że nie ma kasy w budżecie na takie "zbytki"? Każdą niegodziwość da się przecież jakoś "uzasadnić", nieprawdaż?

Cytuję:
Wielokrotnie zajmowałam się takimi sprawami i odszkodowania były przyznawane, ale na mocy wydanej niedawno decyzji Sądu Najwyższego poszkodowani muszą po latach zwracać pieniądze


Podobnie przedsiębiorcy muszą po latach (z odsetkami!) "zwracać" fiskusowi pieniądze, gdy urzędnicy dojdą do wniosku, że przepisy dotyczące stawek VAT należy interpretować inaczej, niż sami interpretowali je kilka lat wcześniej.
Kto to mówił, że to państwo istnieje już tylko teoretycznie?

50


Kto osądzi sądy ~Kto osądzi sądy (Gość)04.08.2018 14:36

Kto osądzi sądy a raczej sędziów?

51


ABBBB ~ABBBB (Gość)04.08.2018 18:10

O tym jaki to jest dramat dla wszystkich opowiada film polsko-niemiecki ,,Cudze szczęście "(1998).Polecam.

20


EKG ~EKG (Gość)04.08.2018 22:28

Ok. Ilu komentujących zna swoją grupę krwi. Ja moją poznałem w wieku 18 lat, jak oddałem honorowo krew. Nigdy wcześniej nie było mi potrzebne, by ją badać.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat