metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)03.06.2020 22:35

Jeżeli ludzie nie dorosną do tego aby po sobie sprzątać to nie zasługują na odwiedzanie prywatnych i nawet ogólnie dostępnych miejsc!!!!Wszyscy mówią jak np.w Niemczech jest ładnie, czysto itp.ale tu jest inna mentalność ludzi,a w Polsce jest jak jest!!!!Smutne to ale prawdziwe. Nie dziwię się właścicielowi że podjął taką decyzję, na jego miejscu zrobił bym identycznie lub wprowadził opłatę za wejście itd.

120


gość ~gość (Gość)03.06.2020 23:08

Właścicielowi się nie dziwię. Śmieci i burmistrz który z nim walczy od 2000r stop odpadów Sulejów pokoleniowy wytaczali działa. Od czci i wiary odsądzali. Kto próbuje wmówić że jest inicjatywa z gminy żeby odkupić dla mnie jest manipulatorem. Czy właściciel będzie chciał rozmawiać ze swoim demonem?

30


gość ~gość (Gość)03.06.2020 14:41

Zamiast wynajmować ochroniarzy taniej by było kupić worki na śmieci i jakiegoś pachołka do sprzątania.

910


gość ~gość (Gość)03.06.2020 23:29

Czy ten Pan czasami tego miejsca nie dzierżawi od gminy albo lasów państwowych??

40


gość ~gość (Gość)03.06.2020 19:41

Szkoda tylko że gmina oddała w ręce prywatne takie zasoby,a poza tym złodziejska prywatyzacja,kasa pod stołem,huta hortensja za przysłowiową złotówkę dla swoich pokomuchów,metalplat rozpercalowany.Brawo układziki!!!

172


ja ~ja (Gość)03.06.2020 23:35

Niech Wapienniki wykupią ci, którzy finansowali stowarzyszenie blokujące budowę S12. Co wy na to?

82


gość ~gość (Gość)04.06.2020 00:01

Bardzo dobrze. Niech ogrodzi, bo ludzie tylko śmiecić tam potrafią. Kasa za wstęp i porządeczek.

131


gość ~gość (Gość)04.06.2020 08:05

Co do śmiecenia, tak z innego miejsca. Wahadło pod wiaduktem A1 w Siomkach, ludzie stoją na czerwonym i sprzątajom w samochodach oczekując na przejazd. Śmieci oczywiście fruu za okno. Nie dziwię się właścicielowi, że zamyka ten teren.

71


gość ~gość (Gość)04.06.2020 05:04

Wielka szkoda , znika z Polski wspaniały zbiornik do nurkowania oraz do nauki tej dyscypliny sportu ;(
Odnośnie co do reakracji ujmę to w słowa ,, amatorskiej,, do końca się nie nadawał wysokie ściany po wyrobisku nie dawały swobodnego dojścia do wody, kolejna kwestia głębokość zbiornika parę metrów od brzegu i zaczyna się ,,głęboka woda ,, max głębokość jaką mi się udało złapać to 14 metrów. Całe szczęście że nie doszło tam do do utonięcia , chyba że nie słyszałem o takim tragicznym wydarzeniu. Gdzie nie było chyba roku aby w Zalewie ktoś nie utonął:-(

61


rezydent ~rezydent (Gość)04.06.2020 10:36

czy coś przeoczyłem - czy całość należy do p. Pacha ? kiedy dokupił i od kogo druga część jeziorka ? kiedy był przetarg ?

90


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat