metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
wolnosc ~wolnosc (Gość)03.06.2020 14:01

Nie dziwię się, że teren jest zamykany. Każdy odwiedzający to miejsce nawet nie pozbiera po sobie śmieci. Pewnie właściciel terenu jeszcze płacił za oczyszczanie terenu...

170


gość ~gość (Gość)03.06.2020 14:06

Popieram robili śmietnisko

100


..... ~..... (Gość)03.06.2020 14:21

Teren prywatny, więc właściciel ma rację, że grodzi i nie pozwala wchodzić na swój teren.... Szkoda, bo to naprawdę urokliwe miejsce. Z drugiej strony myślę, że to nie przypadek, że akurat teraz grodzi i teraz wyszedł pomysł wykupienia przez gminę...

130


jjb ~jjb (Gość)03.06.2020 14:28

czy to nie tam chciano zlokalizować ŚMIETNISKO odpadów/za baryły/ ? i to wówczas wojtek wypłynął na fali protestu ?

110


gość ~gość (Gość)03.06.2020 14:42

eSulejów nie umie posprzątać paczki po chipsach i rzuca pety.

60


gość ~gość (Gość)03.06.2020 14:53

Tak robi się biznesy :) Ostatnie zdanie pana mnie rozuczlilo po prostu. Naciski społeczne i gmina będzie musiała wybulić miliony, zeby teren kupić. Bardzo jestem ciekaw ceny - realnej wartości do zaproponowanej - to miejsce może i ładne ale w zaden sposób nie nadaje się na normalna rekreację - nie ma dobrego, szerokiego podejścia. Gmina będzie tylko ponosiła koszty, a mało osób będzie mogło korzystać w bezpieczny sposób. Prywatny właściciel może zrobić dla nurków miejsce pod wynajem i tyle.

60


Nuda ~Nuda (Gość)03.06.2020 14:25

I dobrze, ja bym też nie chciał żeby na moim terenie ktoś chlew robił. A jak tak bardzo gmina chce żeby było dostępne to niech buli i sprząta potem. Popieram właściciela.

172


ja ~ja (Gość)03.06.2020 15:06

A może Wapienniki wykupi to stowarzyszenie, które sponsorowali niektórzy mieszkańcy Sulejowa?

60


Syzyf ~Syzyf (Gość)03.06.2020 15:08

Żal, takie miejsca powinny pozostawać we wł. gminy, która winna o nie dbać, rozwijać i promować. Przecież to taki cukiereczek na skalę kraju. Aż trudno w to uwierzyć, że obecnie właścicielem jest osoba prywatna. Nie tędy droga... Szkoda.

152


gość ~gość (Gość)03.06.2020 14:55

I bardzo dobrze że teren jest pilnowany i ogradzany. Przyjeżdżały świnie i robiły chlew. Popieram właściciela.

193


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat