metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)17.11.2019 21:12

Starszy pan faktycznie mógł być bardziej ostrożny ale to wstyd tak pogardliwie wypowiadać się o starszym człowieku.Statystyki dowodzą że najwięcej wypadków i to śmiertelnych spowodowanych jest przez młodych kierowców którzy jeżdżą pewni siebie z dozą rutyny albo szczeniackiej głupoty szanując w swoich "super maszynach".Tiry na drogach też powodują mnóstwo wypadków bo przemęczeni kierowcy zasypiają za kierownicą.Troche pokory przydałoby się bo kiedyś też będziemy starzy a przyzwyczajeni do nierozstawania się z kierownicą też będziemy jeździć tak długo jak się da.

81


AndrzejKoreczek ~AndrzejKoreczek (Gość)18.11.2019 10:32

Stałem w korku i patrzyłem jak policjanci przyjechali. Jak to jest że kiedyś do wypadku przyjeżdżało 2 policjantów i robili wszystko, a wczoraj przyjechało 4 policjantów w białych czapkach i robiło tylko 2 policjantów ? A 2 policjantów bez przeszkolenia RD ?!

40


gość ~gość (Gość)17.11.2019 20:31

Matiz i wszystko w temacie
Jaki kierowca takie auto
Mam nadzieję ze juz nigdy nie usiądzie za kierownicą

45


gość ~gość (Gość)18.11.2019 13:01

Szkoda starszego Pana. Sam pracuje na dużym aucie i mam robione badania i psychotesty co pięć lat
Ciężko rozstać się z kierownicą ale myślę że ten Pan miałby problem z psychotestami i badaniami problem.

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat