metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
zastępowy ~zastępowy (Gość)13.08.2019 08:23

Widziałem rano ten wypadek. Fajnie że piszecie o utrudnieniach ale jest jeszcze jeden poważny temat o którym nie piszecie a mianowicie że w szpitalu na Rakowskiej zaszyli dziewczynie podczas operacji wielkie nożyczki i 2 lata z nimi chodziła. Kiedy wreszcie dyrekcja szpitala zostanie odwołana i zapanuje tu ład? Strach się do tego szpitala kłaść.

90


goście goście ~goście goście (Gość)13.08.2019 10:01

Taka informacja dotycząca szpitalika powinna być na czołówce. Miejmy nadzieję, że dyrektor szpitala lekarze i instrumentariuszka poniesie poważne konsekwencje. Podobno sprawa trafiła do prokuratury i do ministra zdrowia.

30


gość ~gość (Gość)13.08.2019 10:27

W każdym szpitalu nie tylko w Piotrkowie dzieją się takie rzeczy a nawet i gorsze....chociaż ludzie mają teraz o czym gadać straszną sensacją się z tego zrobiła, nie takie problemy ludzie mają ????

01


gość ~gość (Gość)13.08.2019 09:39

Zastępów Co ty wgl bredzisz w tym komentarzu.O tych norzyczkach wie cała Polska i też jest to na ePiotrków.Dziwi mnie jedno ze dała radę funkcjonować przez dwa lata z takim czymś w sobie, że jej to nie uwierało przy schylaniu się i wgl.

00


Nowy komentarz

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat