metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)12.06.2019 13:16

Rozumiem, że piotrkowskich przedsiębiorców nie obowiązują przepisy ruchu drogowego?

1630


gość ~gość (Gość)12.06.2019 22:08

Samozwańczy szeryf się znalazł! Karma wraca,cwaniaku! Mam nadzieję, że to czytasz! SAM SOBIE JESTEŚ WINIEN i w końcu to zrozum! Chyba z połowy Piotrkowa zrobiłeś sobie wrogów przez zdjęcia (nie tylko ze Starówki, ale i koło MC pobił jakiś rekord fot)/pomówienia i pozwy!!! Zaraz może będzie wygłaszał, że czuje się zaszczuty??!! Przeszedłby samego siebie!

228


gość ~gość (Gość)12.06.2019 22:25

A może przy okazji kolejnego pozwu sąd powinien zwrócić się o wydanie opinii biegłego psychiatry n/t tego pana??...

216


gość ~gość (Gość)12.06.2019 21:57

Wreszcie sytuacja się odwraca i człowiek który poluje z aparatem na ludzi wreszcie został ukarany . Czuł się bezkarny a jednak życie pisze inny scenariusz krzywda ludzka zatacza koło i wraca do tego Pana .

267


o hejterze ~o hejterze (Gość)12.06.2019 23:07

Sąd przywraca wiarę w ludzi
"Trybunalski bloger wywodzi się ze środowiska artystyczno-literackiego. Tym chełpił się przed sądem. I z pożytkiem dla społeczeństwa byłoby, by w tym środowisku dalej się realizował, bo to, co uprawia dziś, nie ma wiele wspólnego z dziennikarstwem".
Tak w dużym skrócie Sąd Rejonowy w Piotrkowie, w osobie sędzi Małgorzaty Krupskiej-Świstak, podsumował działalność wydawcy portalu, który "uzurpuje sobie prawo do bycia mentorem dziennikarstwa", a "nie zastanawia się nad własnymi kwalifikacjami moralnymi". (...)
"Przekroczył granice, za którymi zaczyna się zwykłe, pospolite przestępstwo". (...)
"To mowa nienawiści w czystej postaci" - podkreśliła sędzia.
Pierwszy skazujący wyrok kosztował hejtera, który od dwóch lat poniża w Piotrkowie osoby publiczne, to ponad 17 tys. zł.
(z Tygodnika 7 Dni, 30 czerwca 2017)

236


C.K. Dezerter ~C.K. Dezerter (Gość)12.06.2019 23:22

"- Pan się nawet nie kwalifikuje do sądów ludożerców, panie... (...) Nie wiem, co pan ma zamiar uczynić, a tymczasem korzystam z wyjątkowych uprawnień, jakie mi przysługują i zawieszam pana w czynnościach. Zwracaj się pan do swego sądu honorowego, buszmenie! W moich oczach jest pan nędznym gadem, przez omyłkę nazywanym człowiekiem! (...) Niech pan wyjdzie, bo nie mogę na pana patrzeć, bydlaku! Precz!"

185


PoP ~PoP (Gość)13.06.2019 07:44

Nareszcie. Ilu ludziom w Piotrkowie zatruł oszczerstwami i chamstwem codzienne życie to wręcz niewyobrażalne. Jeszcze chełpił się w Internecie, że wie wszystko najlepiej i .jest nieomylny :(

236


Były kursant ~Były kursant (Gość)13.06.2019 10:20

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahhahahahahahhahahahaha wyjedź z Piotrkowa, Bambaryła buhahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahahahahahahahahhahahahahahahhahahahahahah

166


oFca ~oFca (Gość)13.06.2019 10:44

To polowanie na sensacje z aparatem w ręku do złudzenia przypomina mi działania moderatorów pewnej bardzo znanej piotrkowskiej grupy na fejsie.. :D Bracia W. widać brali przykład z Baryły :)

225


Karma ~Karma (Gość)13.06.2019 00:48

Publikując kretynizmy zniszczył mi życie.

2011


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat