metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
abcde ~abcde (Gość)16.10.2018 16:14

Czy do Rady Miasta i Sejmiku można zakreślić tylko jednego czy więcej kandydatów?

41


gość ~gość (Gość)17.10.2018 06:55

Na pewno nie zaglosujemy na kandydata platformy - tfu i tfu - nowoczesnej. Nigdy!

97


antydoda ~antydoda (Gość)16.10.2018 18:26

I jak tam dzisiaj Marlenka, Twoją ekipę zatkało moje pytanie, nie potrafili na nie odpowiedzieć i przy 30 osobach stojących na przystanku przy sklepie Kaśka się ośmieszyliście. Spytałam się was, jakim kosztem będą te wasze elektryczne autobusy, a oni, że RPO, a jak zapytałam się, że jak wykażą później, że nastąpił wzrost obsługi pasażerskiej, bo to trzeba wykazać i cisza totalna. Widać po was, że jesteście ludźmi oderwani od rzeczywistości, coś tam w Internecie wyczytaliście, ale szczegółów już nie wiecie. To samo jak chcecie ludziom ogrzać mieszkania tymi geotermami? Tymi 22 stopni z ujęcia w Sulejowie? Wy nie macie żadnego pojęcia o rządzeniu, PO jest znane, że dużo obiecuje, nic nie robi, tylko bierze kasę i to o to chodzi tej kobiecie. Kto ma trochę pojęcia, to zagłosuje na kogoś innego, nie na tą blondynkę.

1410


Witek ~Witek (Gość)16.10.2018 18:19

Na dobrą sprawę nie ma na kogo głosować. W artykule każą zabrać dowód ze sobą ,jak komisja ustali ,że ja to ja jak nie ma adresu

80


wojciech ~wojciech (Gość)17.10.2018 10:17

na pewno nie zagłosuję na romana drozdka

32


gość ~gość (Gość)17.10.2018 10:59

Wszyscy byle nie pisiarnia!

44


pietrkow ~pietrkow (Gość)17.10.2018 12:08

Jeszcze dodajcie, że na każdej liście można zagłosować na jednego kandydata.

20


Dobra zmiana by się przydała ~Dobra zmiana by się przydała (Gość)16.10.2018 19:50

A w Moszczenicy Piekarek robił sobie sesję z radnymi na terenie szkoły. Czy szkoła nie powinna być apolityczna czasem? Szkoda, że jeszcze ulotek dzieciom nie rozdawali.

52


awers303 ~awers303 (Gość)17.10.2018 13:47

To gdzie będą te komisje dla danego okręgu mieściły ?? może warto to napisać??

30


do antydoda ~do antydoda (Gość)17.10.2018 10:11

Jak ty się człowieku ośmieszasz, jak Pan Chojniak będzie utrzymywał Mediatekę, z czego, może umiesz na to pytanie odpowiedzieć, jak takiś mądrala??? A co do rządów, to w Piotrkowie też jest kilka afer. Hala Balonowa, kilka projektów Mediateki, przychodnia na Dmowskiego, ustawiane konkursy na dyrektorów szkół, firmy sprzątające miasto, czy obsługujące parkometry, itp. Jak chcecie, żeby dalej tak było to głosujcie na antydode, on wam zapewni byt i miasto mlekiem i miodem płynące.

73


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat