metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ciemnota+ ~ciemnota+ (Gość)30.11.2020 09:25

" Andrzejki należy spędzić w kościele, poszcząc o chlebie i wodzie. "
Czy leci z nami pilot?

20


rzymski katolik ~rzymski katolik (Gość)28.11.2020 10:30

Wróżby andrzejkowe to dzieło szatana, a same andrzejki to masońsko-spirytualistyczny wymysł satanistów, by odwieść Polaków od Katolicyzmu. Każdy kto bierze udział w zabawie andrzejkowej to nie Polak i katolik, ale satanista, drwiący z Boga i narodu Polskiego. Taki seans satanistyczny może zakończyć się opętaniem, a potem dziwić się, że ludzie chodzą na czarne marsze śmierci, gdzie domagają się składania diabłu ofiar z ludzi w postaci aborcji. Andrzejki należy spędzić w kościele, poszcząc o chlebie i wodzie. Extra Ecclesiam nulla salus!

27


europejczyk ~europejczyk (Gość)29.11.2020 11:30

Nieprawdopodobne, żeby w XXI wieku człowiek o minimalnej obecności intelektu w organizmie wierzył w takie gusła.

50


j. ~j. (Gość)28.11.2020 21:11

Ciekawe, że wróżby są potępiane zarówno przez Kościół, jako zagrożenie duchowe, jak i przez naukę, jako brednie nie mające żadnych podstaw naukowych, a w naszym katolickim i oświeconym kraju jest podobno ok. 100 tys. wróżek i wróżbitów, którzy mają co robić. Ciekawe, co?...

40


karta ~karta (Gość)28.11.2020 11:10

Nigdy bym nie podejrzewał, że Ryby są takie namiętne.

10


gość_jnj ~gość_jnj (Gość)28.11.2020 13:36

Będę miał 2 żonę hura

30


gość_glowe ~gość_glowe (Gość)28.11.2020 15:14

Urodze bliźniaki dla żony

11


chochoł ~chochoł (Gość)28.11.2020 12:35

Mogę powróżyć z fusów niedrogo zdolności wróżbiarskie mam po prababce. Najpierw wypiję kawę i zjem ciastko;)później będę wróżyć. Nie pchać się bym nie zeszła z nadmiaru kofeiny. Tak kilka osób dziennie mogę obskoczyć znaczy powróżyć. Zainteresowanych proszę o pozostawienie namiarów na siebie. Napewno się odezwę;)

50


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat