metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
chochoł ~chochoł (Gość)28.11.2020 12:35

Mogę powróżyć z fusów niedrogo zdolności wróżbiarskie mam po prababce. Najpierw wypiję kawę i zjem ciastko;)później będę wróżyć. Nie pchać się bym nie zeszła z nadmiaru kofeiny. Tak kilka osób dziennie mogę obskoczyć znaczy powróżyć. Zainteresowanych proszę o pozostawienie namiarów na siebie. Napewno się odezwę;)

50


gość_glowe ~gość_glowe (Gość)28.11.2020 15:14

Urodze bliźniaki dla żony

11


gość_jnj ~gość_jnj (Gość)28.11.2020 13:36

Będę miał 2 żonę hura

30


karta ~karta (Gość)28.11.2020 11:10

Nigdy bym nie podejrzewał, że Ryby są takie namiętne.

10


j. ~j. (Gość)28.11.2020 21:11

Ciekawe, że wróżby są potępiane zarówno przez Kościół, jako zagrożenie duchowe, jak i przez naukę, jako brednie nie mające żadnych podstaw naukowych, a w naszym katolickim i oświeconym kraju jest podobno ok. 100 tys. wróżek i wróżbitów, którzy mają co robić. Ciekawe, co?...

40


europejczyk ~europejczyk (Gość)29.11.2020 11:30

Nieprawdopodobne, żeby w XXI wieku człowiek o minimalnej obecności intelektu w organizmie wierzył w takie gusła.

50


rzymski katolik ~rzymski katolik (Gość)28.11.2020 10:30

Wróżby andrzejkowe to dzieło szatana, a same andrzejki to masońsko-spirytualistyczny wymysł satanistów, by odwieść Polaków od Katolicyzmu. Każdy kto bierze udział w zabawie andrzejkowej to nie Polak i katolik, ale satanista, drwiący z Boga i narodu Polskiego. Taki seans satanistyczny może zakończyć się opętaniem, a potem dziwić się, że ludzie chodzą na czarne marsze śmierci, gdzie domagają się składania diabłu ofiar z ludzi w postaci aborcji. Andrzejki należy spędzić w kościele, poszcząc o chlebie i wodzie. Extra Ecclesiam nulla salus!

27


ciemnota+ ~ciemnota+ (Gość)30.11.2020 09:25

" Andrzejki należy spędzić w kościele, poszcząc o chlebie i wodzie. "
Czy leci z nami pilot?

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat