metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość_kebab w gomulinie ~gość_kebab w gomulinie (Gość)10.01.2021 11:12

A czy daja jakies dofinansowanie na otworzenie wlasnej firmy na przyklad Kebab w Gomulinie?

11


wolaczek ~wolaczek (Gość)10.01.2021 00:00

Tylko domy ludowe i zabawa a gdzie wodociągi, remoty i wymiana, a gdzie melioracja....trzeba inwestować w potrzebne dla ludzi rzeczy a nie wiecznie tylko zabawa.
Mam dosyć trwonienia moich pieniędzy na zabawę przez tego wójta.

60


na nie ~na nie (Gość)10.01.2021 08:37

Obejrzałem plany remontu domu ludowego w Gomulinie. Niedawno zrobili remont. Z obecnego planu wnika że część wyremontowaną znowu popsują. Tylko we Woli potrafią tak marnotrawić pieniądze.
No ale za coś głosy trzeba kupić. Gomulin przecież stoi murem za obecnym wójtem. Co chwilę uroczystości: wicemarszałek Województwa to powinien zamieszkać w Gomulinie - tak często go widzę.

41


gość_cc ~gość_cc (Gość)10.01.2021 11:00

Bodaj największy budżet w powiecie. Pozazdrościć.

52


Monika Kacpró ~Monika Kacpró (Gość)10.01.2021 08:48

25 lat nie można się doprosić o remont wodocigu bo nie ma pieniędzy a tu takie idą na domy ludowe.
Kiedyś byłam za obecnym wójtem. Teraz jestem na nie.
Jak zaczynał rządzić to faktycznie uwierzyłam że jest to człowiek na właściwym miejscu. Niestety lata rządzenia pokazały prawdę. Kumoterstwo. Kupowanie głosów za inwestycje w domy ludowe.
Wójta popierają: strażacy ich poplecznicy, koła gospodyń wiejskich i ich rodziny i biedota. Normalni ludzie ciężko pracujący i płacący podatki mają już dosyć. Często kilkadziesiąt lat czekają na realizacje najpotrzebniejszych inwstycji.
No ale cóż we Woli to zawsze musi być Zabawa i Wódeczka.
Jestem na nie.

50


Mafia Gomulińska gór ~Mafia Gomulińska gór (Gość)10.01.2021 12:09

Mafia Gomulińska górą.

00


wodociągi ~wodociągi (Gość)10.01.2021 12:28

Wodociagi, ulgi podatkowe, służba zdrowia, odtwarzanie lasów i zieleni (mniej spalin), dofinansowania dla firm - a gdzie tam we Woli to się nie liczy. Ważna jest tylko zabawa i domy ludowe....byle tylko wódki się napić, usiąść przy stole i się zabawić przy byle okazji.

00


imprezki we Woli ~imprezki we Woli (Gość)10.01.2021 13:08

Kryzys jest. Top bezmyślnemu wydawaniu pieniędzy na imprezki.
Jak chciałem skorzystać z domu ludowego to nie bo jest tylko dla swoich i nie ma terminów.
Wchodzę na stronę Woli Krzysztoporskiej i co chwilę widzę zdjęcia z imprezek. Napewno żarcie nie jest z waszych pieniedzy tylko z dotacji. A dotacje z naszych podatków.
Stop marnotrawieniu pieniędzy w czasie kryzysu!!!!

20


gość_yan ~gość_yan (Gość)10.01.2021 11:23

Nikt nie chce kanalizacji a tu budują. Tyle lat wylewałem za stodołę i było dobrze. Teraz płać i płać.

61


gość_gosc ~gość_gosc (Gość)10.01.2021 13:21

Jak wam się nie podoba to przeprowadzcie się do miasta nasza gmina to wzór A w mieście co kupa długu i żadnych perspektyw na przyszłość jeździł autobus na próbę i gdzie one są żelazna dno Roosevelta dno na targowisku już ptak zarabia A nie miasto bo Hala przeniesiona i ta chora mediateka

11


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat